Sayfa 1026/1312 İlkİlk ... 26526926976101610241025102610271028103610761126 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 8,201 - 8,208 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Kuşadası diyerek beni trollediğini biliyorum ama olsun Ahmet...

Şaka yapıyor olmalısın çünkü biraz evvel denizden çıktım. Kadınlar denizi plajında sezon çoktan açıldı.

Fedon denize düştü bile.. 15 Nisan-25 kasım arası yüzüyorum Kuşadasında

Ama çeşme ve yukarısı soğuk ve dalgalı o kısmına katılıyorum. Kuşadası en ideal nokta, aşağısı abdest suyu gibi ve küresel ısınmayla birlikte hava daha da ısınmaya başladı ve özellikle de antalyada yazın sokağa çıkmak imkansız
    Abicim kimseyi trollemiyorum oyle anlasildiysa ozur dilerim

Yalnizca kendi fikrimi beyan ettim. Dogrudur insanlar denize giriyordur ben sicak su seviyorum birde genelde insanlar ilik suyu sever dimi?

Evet kuzeye gittikce yabanci turist azaliyor gibi

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Kuşadası diyerek beni trollediğini biliyorum ama olsun Ahmet...

Şaka yapıyor olmalısın çünkü biraz evvel denizden çıktım. Kadınlar denizi plajında sezon çoktan açıldı.

Fedon denize düştü bile.. 15 Nisan-25 kasım arası yüzüyorum Kuşadasında

Ama çeşme ve yukarısı soğuk ve dalgalı o kısmına katılıyorum. Kuşadası en ideal nokta, aşağısı abdest suyu gibi ve küresel ısınmayla birlikte hava daha da ısınmaya başladı ve özellikle de antalyada yazın sokağa çıkmak imkansız
    Kuşadasında yaşam konusunda sn Vivatrader beni fazlasıyla ikna etti 1 ay sonra bende adalı oluyorum. Ada da yaşayan arkadaş dostlarımdan da olumlu geri dönüşler almıştım.

Umarım oraya yerleşince sn Vivatrader ile tanışma, yüzyüze bir çay, kahve içme fırsatı bulmuş olurum

3. Kira artısını yüksek yapanlar,2 yıldan yüksek ceza alması ve yatarı olması bekleniyor

5 yılı gecenleri de kapsaması bekleniyor. 10 yıllık kiracı isede %25

ev sahibi olmak kacak madde bulundurmak gibi bişey olacak yakında...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Evi olanın evine pudra şekeri kullanmaktan daha fazla cezada verirler.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Emlak Konut'un İstanbul Esenler Kuzey Rezerv Alan Sosyal Konut Projesi ile İlgili ÇED Süreci Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

İSTANBUL ili ESENLER, ilçesi ATIŞALANI MAHALLESİ 1672/1, 1673/1, 1674/1, 1677/1 PARSELLER (149.185,52 M2) mevkiindeki EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. tarafından yapılması planlanan İSTANBUL ESENLER KUZEY REZERV ALAN SOSYAL KONUT (2084 KONUT VE 83 TİCARİ ALAN) projesi ile ilgili olarak İSTANBUL Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

askeri alana girdiler pötibör büskivi gibi yiyorlar kıtır kıtır...

askeriyeyi niye ordan çıkardıkları belli oldu...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba. Şu anda ev satmak için uygun bir zaman mı? Birde satıp gelen para nasıl değerlendirilebilinir? Eurobond almayı düşünüyordum ama onların getirileride %9larda ve %20 civarı vergi ile %7lere düşüyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, itibar etmeyiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Emlak Konut'un İstanbul Esenler Kuzey Rezerv Alan Sosyal Konut Projesi ile İlgili ÇED Süreci Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

İSTANBUL ili ESENLER, ilçesi ATIŞALANI MAHALLESİ 1672/1, 1673/1, 1674/1, 1677/1 PARSELLER (149.185,52 M2) mevkiindeki EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. tarafından yapılması planlanan İSTANBUL ESENLER KUZEY REZERV ALAN SOSYAL KONUT (2084 KONUT VE 83 TİCARİ ALAN) projesi ile ilgili olarak İSTANBUL Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

askeri alana girdiler pötibör büskivi gibi yiyorlar kıtır kıtır...

askeriyeyi niye ordan çıkardıkları belli oldu...
    Zeytinburnu sahilindeki askeri arazilere de hep lüks konut yapıldı.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by duck wing duck Yazıyı Oku
    Merhaba. Şu anda ev satmak için uygun bir zaman mı? Birde satıp gelen para nasıl değerlendirilebilinir? Eurobond almayı düşünüyordum ama onların getirileride %9larda ve %20 civarı vergi ile %7lere düşüyor.
    %20 nasıl buldunuz ? 1 yıla kadar olanlar dan %7 1-3 yıl arası olanlardan %3 3 yıl üzeri olanlardan 0 olarak biliyorum ben...zaten kısa vadelilerde pek kazanc yok..1-3 yıl arasında ise zaten vergi düşük..hel 3 yıl üstü oldugu zaman zaten o zaman %9 ları bulabiliyorsunuz...3 yıl üstü 0 stopaj dır..eger ki 3 yıldan kısa bir süre için yapacaksanız..2022 için beyan edilmesi gereken rakam 70 bin tl idi..heesabı eşiniz yada 18 yaş üstü çocugunuz varsa onunla ortak yaparak beyan etmeniz gereken rakamı düşüre bilirsiniz..al sat yaparsanız o zaman çok verg çıkıyor..bence makul bir süre için yaparsanız vergi vermeden gayet güzel kazanç elde edebilirsiniz..ben2022 yılında 2026 vadeli aldım..ve hesabı 3 kişi ortak yaptık...eşim ben ve eşimin ilk eşinden olan oglu ile birlikte..

Sayfa 1026/1312 İlkİlk ... 26526926976101610241025102610271028103610761126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •