Sayfa 128/1312 İlkİlk ... 28781181261271281291301381782286281128 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Ben bu işe ciddi girecek olursam tek tek kalem kalem malzemeleri çıkartır alt alta yazarım işçiliği ayriyeten yazarım. Kendim mühendisim bu işleri severim anlarım. Ona göre 4 5 yerden teklif alırım üstüne de işi müteahhitlik olan çok yakın arkadaşım var ondan kontrol ederim. Siz tüm bunlardan sonra %10 aşağı teklif veriyorsanız, gözüm de tuttu ise size veririm neden olmasın
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    abisi siz öyle paralar vermeye niyetliyseniz %10 altına ben yapayım. niye başkasına öptürüyorsunuz kendinizi. yarın başlarım. ömrüm inşaatlarda geçti.
    Hiç başlamadan önce bu işe değer mi ortalama kabaca ne çıkar cepten onları anlamaya çalışıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben bu işe ciddi girecek olursam tek tek kalem kalem malzemeleri çıkartır alt alta yazarım işçiliği ayriyeten yazarım. Kendim mühendisim bu işleri severim anlarım. Ona göre 4 5 yerden teklif alırım üstüne de işi müteahhitlik olan çok yakın arkadaşım var ondan kontrol ederim. Siz tüm bunlardan sonra %10 aşağı teklif veriyorsanız, gözüm de tuttu ise size veririm neden olmasın
    Hiç başlamadan önce bu işe değer mi ortalama kabaca ne çıkar cepten onları anlamaya çalışıyorum.
    Çağrı bey merhaba
    Siz de benim gibi uzun zamandır Ankara da ev işini çözmeye çalışıyorsunuz.
    Ben parayı bayıldım ve gönlüme göre bir ev alarak konuyu çözdüm. Acaip de hafifledim.

3. Hayırlı olsun ayıp olmazsa nereden ne kadar aldınız özelden de olur

Biraz fiyatlar inmeye başladı güzel fırsatlar bu ara var bana göre ben de çok yakınım bakalim bir şeyler çıkacak mı...
     Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Çağrı bey merhaba
    Siz de benim gibi uzun zamandır Ankara da ev işini çözmeye çalışıyorsunuz.
    Ben parayı bayıldım ve gönlüme göre bir ev alarak konuyu çözdüm. Acaip de hafifledim.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben bu işe ciddi girecek olursam tek tek kalem kalem malzemeleri çıkartır alt alta yazarım işçiliği ayriyeten yazarım. Kendim mühendisim bu işleri severim anlarım. Ona göre 4 5 yerden teklif alırım üstüne de işi müteahhitlik olan çok yakın arkadaşım var ondan kontrol ederim. Siz tüm bunlardan sonra %10 aşağı teklif veriyorsanız, gözüm de tuttu ise size veririm neden olmasın

Yahu müteahhit arkadaşı olan insan burada bunu niye arar anlamadım �� 4-5 disiplin olacak bu işi yapan, çevresi vardır söyler gelirler yaparlar. En önemlisi ustaya güven olmaz bu memlekette. Öbür türlü kazık yeme ihtimali çok yüksek

5. Ona da sordum size de sordum abey akıl akıldan üstündür beya. Neyse zaten vazgeçtim villa milli ya emekli ya da ultra zengin adam işi ikisi de olmadığımıza göre oyna devam.
    Yahu müteahhit arkadaşı olan insan burada bunu niye arar anlamadım �� 4-5 disiplin olacak bu işi yapan, çevresi vardır söyler gelirler yaparlar. En önemlisi ustaya güven olmaz bu memlekette. Öbür türlü kazık yeme ihtimali çok yüksek

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ona da sordum size de sordum abey akıl akıldan üstündür beya. Neyse zaten vazgeçtim villa milli ya emekli ya da ultra zengin adam işi ikisi de olmadığımıza göre oyna devam.

bana göre cazip fiyata bulunursa villa iyi bir yatırımdır her zaman. ama içine o kadar masraf etmek??? ben etmezdim en azından. 500-750-1 milyonlar havalarda uçuşmuş

7. Geçen sene 250 ye bitecek is bu sene 500 olmuş. En basiti domates 1 lira olurdu çürük çarık 3 liraya bulursan öp başına koy durumu oldu. Uçtu fiyatlar malesef.
    bana göre cazip fiyata bulunursa villa iyi bir yatırımdır her zaman. ama içine o kadar masraf etmek??? ben etmezdim en azından. 500-750-1 milyonlar havalarda uçuşmuş

8. Gayrimenkulde bir emtia. Demir, bakır, alüminyum vs. Bunlar dünyada uçuşta, enflasyonist ortamda medyan bir gayrimenkul, orta vadede kötü bir yatırım olmaz kanaatindeyim.

Sayfa 128/1312 İlkİlk ... 28781181261271281291301381782286281128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •