Special Days Image
Sayfa 42/1312 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 329 - 336 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. abd'de yaşayan bir arkadaşımdan filmlerde gördüğümüz villa tipi evi 200.00e aldığını öğrenip bir kez daha yıkıldım

evin yapım tarihi 1910 falandır. abd deki evler genelde eski ve içine girdikten sonra ev parası kadar tadilat gerektirebilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    evin yapım tarihi 1910 falandır. abd deki evler genelde eski ve içine girdikten sonra ev parası kadar tadilat gerektirebilir.
    1910 yilinda yapilmiş ev tadilat yapilabileck kadar sağlam demekki.
    Bizim 15 yillik mezarlarin yaninda gayet mantikli duruyor..

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    1910 yilinda yapilmiş ev tadilat yapilabileck kadar sağlam demekki.
    Bizim 15 yillik mezarlarin yaninda gayet mantikli duruyor..

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    almanyada 2.dünya savaşındaki kurşun izlerini taşıyan binalar vardı. yurt dışında yeni ev pek bulunmaz. zaten adamlar bir yolu bile en az 50-100 yıl kullanacak şekilde planlayıp yapıyor. o yüzden sağlam.

5.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    yok hocam öyle eski değil baya modern evler mahalleden foto attı hatta tüm tüm evler aynı

6. Amerikada o müstakil evler bizim tuğlalı betonlu evler gibi değil, duvara tekme atsanız içeri göçüyor, sanki ilk kasırgada uçsun diye yapılmış. fiyatlarının uçuk olmayışını ise ben vergilere veya şehre uzaklıklarına bağlıyorum.

Avrupada ise durum farklı. Evler dolu tuğladan yapılmış, ve duvarlar inanılmaz geniş.
    Evinizdeki mutfak tezgahının yüzeyi gibi geniş duvarı olan evler var.
    Kuzeydeki birçok avrupa ülkesi deprem nedir bilmiyor. Danimarkalı arkadaşım 41 yıllık ömründe hiç deprem hissetmemiş mesela.
    Güneydeki italya falan istisna. Oralar aynı bizim gibi sallanıyor ara sıra.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by evrakadam Yazıyı Oku
    yok hocam öyle eski değil baya modern evler mahalleden foto attı hatta tüm tüm evler aynı
    resimler her zaman yanıltıcıdır. Gözle görünce ufak detaylarda yüksek masraflar çıkar

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Amerikada o müstakil evler bizim tuğlalı betonlu evler gibi değil, duvara tekme atsanız içeri göçüyor, sanki ilk kasırgada uçsun diye yapılmış. fiyatlarının uçuk olmayışını ise ben vergilere veya şehre uzaklıklarına bağlıyorum.

Avrupada ise durum farklı. Evler dolu tuğladan yapılmış, ve duvarlar inanılmaz geniş.
    Evinizdeki mutfak tezgahının yüzeyi gibi geniş duvarı olan evler var.
    Kuzeydeki birçok avrupa ülkesi deprem nedir bilmiyor. Danimarkalı arkadaşım 41 yıllık ömründe hiç deprem hissetmemiş mesela.
    Güneydeki italya falan istisna. Oralar aynı bizim gibi sallanıyor ara sıra.

https://www.pusulacelikyapi.com/

Sayfa 42/1312 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •