Sayfa 114/369 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2949 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Bank of Amerika nın sattığını iş ve garanti alıyor gibi aracı kurum bazında. Defolup gitsede günlük tahta bozulma şoklarından kurtulsak. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. kap haberlerı neden dusmuyo ben mı kacırdım fızıbılıte bıtmıs dır denılıyo mart ayı da bıtecek bırı bı acıklarsa yatırım tavsıyesı degıldır

3. Bu sefer oldumu acaba tradeyi baya aşıp trene döndümü. Daim olsun inşallah. YTD.

4. Ohooooo .. günü bırak saat yetiyor bunlara.. Bank of gene kündeye getirdi aldı puanı son dakikada..

Daim olsa onada razıyız artık. Buralara kadarda böyle geldi ama.. YTD.

Arkadaşlar bu konuyla ilgili değil ama bir konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.. Hisse senedi alım satım yaptığınız banka sizden habersiz hissenizi satıp sonra tekrar yerine koyabilir mi yasal olarak?

6. Böyle bir şey yapması kesinlikle yasaktır.
    Yapan aracı kuruma yaptırım uygulanır.
    Fakat uygulamada aracı kurumların, yasağı çiğneyerek (satıp sonra yerine koymak değil ama) açığa satış yapıp temerrüte düşmüş müşterisinin açığını geçici bir süre başka bir müşterisinin (hareketsiz) portföyünden virman yoluyla kapattığı olabiliyor.
     Alıntı Originally Posted by drdr Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu konuyla ilgili değil ama bir konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.. Hisse senedi alım satım yaptığınız banka sizden habersiz hissenizi satıp sonra tekrar yerine koyabilir mi yasal olarak?
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tesekkur ederim Sayın SDT

8.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Burda; Garanti -Tacirler- Deniz -Yatırım Finansman aynı ekip, Bugun aşagı fiyat çekme tiyatrosu oynandı. İşlem hacmi sonderece zayıf. Zaten Bıst100 de asagı harekete baslayacaktı, DAX ‘ daki hareket bizi biraz daha tuttu. Endex 1500 ün altın gelmedigi sürece sorun yok. İnanın Gurubun maliyeti 138 lerde korkacak birsey yok. Agri daki Rezerv müthiş. Yakında iyi haberler gelir. Bu bilanço çok baskılanmış, Herneyse Altın daki düşüş de fiyatı etkiliyor tabi. 127-134 tekrarlar. Ytd
    Gecen hafta yazmıştım; 127-134 TEKRARLAR demiştim. Oldumu ? Oldu. Şimdi de diyorum ki; Agrı- Diyadin deki Rezerv 2.1 milyon Ons. Max. 10 yıl lık Üretim planlaması yapmışlar. Yani Kozal da çok büyük düşüşler ‘i ben düşünmüyorum. Ama TMSF ‘ de yukarı fiyat istemiyor gibi. TVF ‘ na gecme operasyondan önce Birikmiş Temmettüler in dagıtımı ve Dava sonucu yeni yönt. Krl. Seçimi var. Ytd

Sayfa 114/369 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •