Sayfa 115/369 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 913 - 920 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Bunlar sürece göre kerkenez değil kene oldu. ! En bitik dediğim kağıtlar tavanı gördü bu gün. Bizimki ise asalak tarzına devam..

Söyledim bıyıklıların istemem yan cebime koy oyunu var bu kağıtta. Sorun burada. Meryl le birlikte yapıyorlar bunu. Benim görüşüm bu. Örneğin hadi meryl satıyor, garanti, iş niye paralel hareket ediyor?! İşte bu kurgumu doğruluyor.. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Mollakara'da bulunan rezervin 1,5 milyar dolar olduğuna dair bir haber paylaşmışlar TRT'de. Eğer böyleyse, bulunan rezerv 800 bin ons civarı oluyor. 1,5 milyar doların 500 milyonuna yakını maliyeti olacak zaten yıllar içinde. Eğer gerçekten de böyleyse piyasanın beklentisi nedir bilemem ama bana göre çok cılız.

Şirketi taşıyacak etken, 100 bin ons veya 800 bin ons olamaz. Zor. Şirketin iki tane arama sahasında ayrı ayrı 2-3 milyon onsluk rezervler bulması gerektiğine inanıyorum. Bu yıl beklentinin altında gelen bilançonun "görünen sebeplerinden" biri, geçen yıldan bu yıla 100.000 onsluk üretim azalması. 250 bin ons üretiyor yani yıllık. Geçen yılı yakalaması için 350-400 bin ons üretmesi lazım ki karı da artsın. O nedenle, her yıl düzenli olarak üretilmesi gereken 350-400 bin onsluk rakamı gözönünde bulundurursak, büyük beklentisi olan arama sahalarından gelen 800 bin onsluk rakamlar bana göre az. Şirket rezervlerine birkaç farklı sahadan 5-6 milyon ons ekleyebilmeli.

Olayın farkında olmayanlar, şirketin değeri bu kadar, ama rezerv 1,5 milyar usd diye ortalarda dolanıyorlar. Sanki her yıl o 1,5 milyar usdlik rezervi çıkaracakmış gibi. Halbuki o rezerv 10 yılda çıkarılacak belki. Diğer sahalarda azalan üretimin daha yüksek rezervlerle karşılanması gerekiyor. Gerçekten de bulunan rezerv 800 bin ons falansa, millete zirvelerden iyi mal itelemişler diye düşünmeye başlayacağım.
    Kalite analiz

3. Karpayı dagıtımının ayak seslerini duyuyorum. Ön acıklamalar gelmeye başladı. Dava Nisan ‘ da, Bitiminde burası ucar. Bu sefer 175 bandını konusur yazarız, ytd

4. Haziranda demisti yatirici iliskileri...
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Karpayı dagıtımının ayak seslerini duyuyorum. Ön acıklamalar gelmeye başladı. Dava Nisan � da, Bitiminde burası ucar. Bu sefer 175 bandını konusur yazarız, ytd
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu asalak tahtacılar olduktan sonra Tahta bu halde olduktan sonra Allah aşkına kim kağıdı çıkaracak ya..! Buyrun işte 2 gün 131 den topladıklarını 133-132-134 den verdiler şu anda 130 unda altında.

6.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bunlar sürece göre kerkenez değil kene oldu. ! En bitik dediğim kağıtlar tavanı gördü bu gün. Bizimki ise asalak tarzına devam..

Söyledim bıyıklıların istemem yan cebime koy oyunu var bu kağıtta. Sorun burada. Meryl le birlikte yapıyorlar bunu. Benim görüşüm bu. Örneğin hadi meryl satıyor, garanti, iş niye paralel hareket ediyor?! İşte bu kurgumu doğruluyor.. YTD.
    Tüh gökten para yağıyor ama sana kazandırmıyorlar üzüldüm.
    Senin Kozal baş yorumculuğun da sökmedi....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Tüh gökten para yağıyor ama sana kazandırmıyorlar üzüldüm.
    Senin Kozal baş yorumculuğun da sökmedi....
    Lan olum bu gece Miraç Kandili hadi bana saygın yok hiç bir kutsalın kutsala saygındamı yok! Ne bulaşık kötü bir insansın sen ya.! Bak kendi işine muhatap olmak benimle.. Bak bir daha böyle lakayıt konuşursan yönetimden komple forumdan men edilmeni isteyeceğim. Son insanlığımı uyarımı yapmış olayım..

8.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Karpayı dagıtımının ayak seslerini duyuyorum. Ön acıklamalar gelmeye başladı. Dava Nisan ‘ da, Bitiminde burası ucar. Bu sefer 175 bandını konusur yazarız, ytd
    hadi inşallah..bişeyler olsun artık ya,bir tane güzel olumlu bir haber düşmedi,sanki mahsustan hep işe yaramaz kap atıyorlar

Sayfa 115/369 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •