Sayfa 12/369 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Şahsen ben bilmem spek bilir. Kopekbalığının etrafındaki ufak balıklarız. Artanı yiyen. O da kısmetse. Yem olmamak için dikkatli olmak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by ank06 Yazıyı Oku
    Geldiğinden beri ona buna laf sokma arada da kendine sokma, içi boş çöp yazıların dışında yazdığın hiçbir şey yok.
    Ona buna kendine kuru laf.

Burayı gereksiz meşgul etmekten başka birşey yok.
    Kendi kendine içinden geçirdiğin düşüncelerini gel gitlerini buraya dökerek milletin dikkatini dağıtıyorsun.
    Psikolojik gel gitlerin yeri burası değil.
    Sen kimsin ya. ! Oraya buraya saldıracak yer arıyorsun. Sen kendine bak. Hayır ama işte biliyorum terbiye almamış kendini mutlak küçük gördüğünü kurban gören kibirli bir narsistsin. Çocukluğundan beri bu yüzden aşağılanmış olmalısın. Ee o da kibirin bedeli işte..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bence asıl mesele bu redditciiler değerli madenlerde açığa satışcı büyükleri yiyebilecek mi? Gümüşte yapılan hareket altına sıcrar mı? Böyle olursa kaldıraç ve açığa satış nasıl etkilenir. Hedge fonlar ne yapar? Aracı kurumlar milyar dolar zarar yazar. Gümüş %10 artıda. Altında da aynısı olur mu? Bizim bilançodan bile onemli. Ben dedim, senedin kısır tartışmalar. Herkes kısmetini yer.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Gümüşün yükselmesi bence gamestopcu ky lar ile ilgili değil
    Bence dunyada enflasyon isteyen devletlere kılıf çıktı
    Nasıl mı?
    Gümüş Bir çok sanayinin ham maddesi
    Gümüş çıkarsa maliyetler artar ve aradıkları enflasyon ortaya çıkabilir..
    Enflasyon ne demek bizler iyi biliriz
    Onlar da zordaki ekonomilerini bir türlü basaramadiklari enflasyon ile halletmek istiyorlardı.. şimdi onlar için fırsat .. Allah yardımcımız olsun. Biz kazanirken birileri dunya dengelerini bozma ve daha büyük hesaplar peşinde olabilir..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benim bildiğim sanayide bakır gümüşten cok daha fazla kullanılıyor. Bakır fiyatı aynı yerde, Değerli madenlerde spekülatif bir hareket olduğu açık. Gamestopcular mı, başkalarımı bilmem. Altında ne olacağı 100 puanlık uzman sorusu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Taze Yatırımcı Yazıyı Oku
    Benim bildiğim sanayide bakır gümüşten cok daha fazla kullanılıyor. Bakır fiyatı aynı yerde, Değerli madenlerde spekülatif bir hareket olduğu açık. Gamestopcular mı, başkalarımı bilmem. Altında ne olacağı 100 puanlık uzman sorusu.
    Sanayide kullanılan Gümüşün yada herhangi bir emtianın artışı fark yok. Amaç önemli. Fahiş bir fiyatlama hiç hoş olmaz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    10-15 şubat arası şahsen beklentim...inşallah büyük bir bomba patlar..
    büyük olduğu tahtadan belli. Önemli olan ne zaman patlayacağı...

merhaba

burda güzel bir analiz paylaşılmıştı https://twitter.com/HisseOnerileri
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 12/369 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •