Sayfa 141/369 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    sabah sabah 1 saatte a.... k... bank of u 400k lot satti ,ondan sonra toplayamadi zaten kagit kendini. İnşalah yarında böyle şiyler yapmaz
    Bırakın istiyorsa yapsın. Bu tahta enteresan bir tahta. Yabancı ağırlığı azaldıkça yükseldiği günleri oldu. 75-80'lerde sıkıştıktan sonra citi ve merill den yüklü satışlar olmuştu. Özellikle 100 civarlarında sattılar. Sonra 150'ye kadar çıktı kağıt. Belki yine aynısı olur.

2. 150ye zart diye cıkmadı 128e cıktı sonra 110 lara geri geldi sonra 150ye cıktı. katmerli vurgun yaptilar. en yüksek 2 saklamayı payı tekrar yabancılardaydi sabah, hayrolsun ama kagıt düşüyor

3.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    150ye zart diye cıkmadı 128e cıktı sonra 110 lara geri geldi sonra 150ye cıktı. katmerli vurgun yaptilar. en yüksek 2 saklamayı payı tekrar yabancılardaydi sabah, hayrolsun ama kagıt düşüyor
    Twitter de büyük bir kitleye, biraz fazla hedefler verildi. Aslında hisse değerli ve potansiyeli yüksek. Ama ev araba satıp, 1 yılda 600 küsürleri beklerim tarzı yazılar sistemi bloke etti. Niyet kötü olmasada speğin niyeti kötüye evrildi. Üzerindeki dağıtılmayan karlar gibi etkili beklentiler var. Ama tmsf ve varlık fonu şirketlerinde genel durum bu. Bir şekilde kayyumda ve devletin eli üstünde.

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Şu an aklıma 98 yılında başlayan ralli aklıma geldi. Tam hatırlamıyorum ayrıntıları. yalnız şunu iyi hatırlıyorum; aynen böyle bu Pandemideki gibi İMKB komple % 100 den fazla gitmişti. Zaten borsaya gazetede kağıtların haftalık performansını görünce girmiştim. Saflık işte hep öyle olacak sanmıştım. Kağıtların haftalık performansı neredeyse hepsi En az % 35 idi.Borsanın gerçekliği hakkında şimdi düşünüyorumda hiç bir bilgim yokmuş. şu anki speklerin yaptığı gibi sürekli trade yapıyordum. acemi şansımı veya öyle bir olasılık zaten olduğundanmı haftalık veya 2 haftalık snpam ı mesela hatırlıyorum % 80 kazandığımı hatırlıyorum. ama elimdekini tutamıyordum Yine kısa sürede de kaybediyordum.

İşte bu sürecin sonunda o zamanda aynen böyle Trade nin trend olduğu bir süreçti. % 50 paramı kaybetmiştim. ve kaybettikçe daha hızlı kısa vadeli işlem yaptım. Sonunda battım. o süreçte bile bazı aldığım kağıtları hatırlıyorum 1 ay sabredebilseydim hala % 400 yapan kağıtlar olmuştu. Ama Ben zaten satmış ve batmıştım. 1 ay ile hayatım değişebilirdi ekonomik olarak.

Bence şu anda tamda yine öyle bir sürece geldik. Doğru hareket edenler ayakta borsada kalacak fazla panik yapıp çok kağıt değiştirenler kaybedecek. Böyle dönemlerde en tehlikeli şey olmadı deyip sık kağıt değiştirmek.

Ben bu bir yıllık süreçte iyi kazandım. Nasıl kazandım bakın yine aynı şey söz konusu. tek kağıt aldım ve kaç kez zirveler yapıp geri gelmesine rağmen İnandığım seri zirve olmadığından hiç satmadım 2019 eylülünden 2020 haziranına kadar hiç işlem yapmadım. sadece izledim sabırla. En sonunda istediğim zirve gerçekleşti. Yani söylemek istemiyorum çok iyi kazandım. Amma çok kötü satış yaptım.ama ona rağmen bile hala büyük karda idim üstüste 3 kötü kağıt değiştirdim ve maalesef tek bir kat karım kaldı. itiraf edeyim Kozal la rahatlayabilirsem rahatlayabilecektim. İşte bu gerilimle epey kişilerle burada tartışmalarım oldu. neyseki Kozal ı iyi yerden aldım ama zirveden satamadım % 65 civarında kazandım. şu anda durumum idare eder ama yine kritik bir noktadayım kendime göre.

İşte böyle durumlarda çok doğru ve mantılı hareket etmek gerekiyor. Bana kalırsa her ne kadar çoğu kağıtta trade olsada Dikkatinizi çektimi bilmem Şimdi de çoğu kağıt yine ara trend yapmaya hazırlanıyor sanki. ve bence böyle olacak. Diyeceğim o ki bu süreci olabildiğince sağlam değerlendirmeliyiz. Yoksa Böyle fırsatlar hatta şansta bence bir faktör her zaman ele geçmiyor. Bu bence son dönemeç son şans hepimiz onu iyi değerlendirirsek ayakta kalırız. herkese bol şanslar bol kazançlar. YTD.
    Hayrola Ezel kripto paraya mi gectin. Tron da o küfür eden ezel bayraktar sen misin.?

5. hAFTALIK takas 1.alici CİTİ 722K
    SAKLAMA paylai deutc 5,4milyon citi5milyonla 2.sirada

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Hayrola Ezel kripto paraya mi gectin. Tron da o küfür eden ezel bayraktar sen misin.?
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Hadi Müjdemi isterim ezelbayraktar borsayı bitirdi artık kripto parada oynuyor. Rahat olun...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Delilik, Aynı Şeyi Tekrar Tekrar Yapıp Farklı Sonuçlar Beklemektirâ€
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 141/369 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •