Sayfa 164/369 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Sözün bittiği yerdeyiz kaçımız döküldü acaba?
    TAM AKSİNE. PORTFOYUN YARISI KOZALDI. diğer yarısı DOLAR VE 2 hissedeydi ve hiç düşmemişti bu akşam onları verip %100 kozallandım. KRİZLER BİZE YARAR
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bu arada benim %100 kozalda olmam düşmeyeceği anlamına gelmez daha 2-3 gün borsa duser. Bunlar benim razı olduğum fiyatlar. Dolar bazında destekte ama bıraz daha düşer
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Yurt dışı borsaların hepsi ciddi aşağıda. Bizim borsayı da vermek için fırsat bildiler. Borsamızda derinliği zayıf hisseler çok fazla olunca robotların etkisi fazla oluyor. Son günlerde borsa bir düştü ise KOZA gurubunu üç düşürdüler, fırsat kollayankara gün doğdu. Buralardan bir yerlerden dönecektir.

Twiterda mahkeme kararının önümüzdeki hafta alınacağını duyuranlar var, bu kararlar bir birinin devamı niteliğinde. Önceki karar ceza mahkemesi kararı idi. Esas karar bu mu olacak.? Bilgisi olan varmı.?

BİST de şirket geleceğini etkileyecek ciddi beklentileri olan KOZA grubundan başka hisse yok. Bunun bir avantaj olduğunu düşünüyorum.
    BİST in olası yükselişi halinde spekilasyonu yapılan şişirilmiş şirket hisselerinin artık yatırımcıyı ilgilendirmemesi gerekiyor, bunlarda değer kavramı yok edilmiş. Önümüzde 6 aylık bilanço dinemi var temmuz iyi aydır.

4. net mahkeme tarihini ve saatini bilen bir ortak yokmu? 3 aylık bilanco çok iyiydi 6 aylıkta iyi gelir tahminim yeni keşif rezerv falan üretim artıyor diye biliyorum ayrıca büyüyen karla temettü ve bedelsiz verilemediğinden sahiplik probleminden dolayı kasa dolu temettüyü dağıtamıyor özsermaye ile sermaye arasındaki fark 60 kata çıktı lot sayısıda az 45 milyon bence sahiplik problemi hallolunca yuksek oranlı bir bedelsiz ve düşük fiili lot sayısından dolayı bir kartonsan konya olabilir ayrıca sahiplik meselesi hallolunca şirketin satış dedikoduları da başlayacaktır bir öte yandan da sürekli buyuyen bilançoyla pd dd ve fk da ucuzlamaya devam ediyor suan 8 olan fk nın 6 aylık bianco sonrası 6.5-7 lere inecegini düşünüyorum olası endeks düşüşlerindede 150 zirve görüldüğünden ve uzun yukselen trendde oldugundan dip olarak fibo desteği olan 106 tl minimum olacagını düşünuyorum bu yıl

Arkadaşlar
    Mahkeme tarihini biliyorum burda yazarak kafa karıştırmak karıştırmak istemediğinden yazmıyorum.
    Yalnız 21 inde değil dava duruşması önümüzdeki haftadır.
    Duruşma akın ipek için ayrılan dosyanın ilk duruşması olacaktır.
    Duruşmayı izleyeceğim egerki yasak getirilmemiş ise.
    Daha önce 24.agir cezada karar verilen dosya için sıkı önlemler uyguladılar bunda durum ne olur o gün göreceğim.
    Durumuda bu forumda yazacağımı beyan ettim.
    Sagliklar

6. Anlamadığım firmanın yatırımcı ilişkileri bile bilmiyor ve takip etmiyor bana "biz de 21 Haziran diye biliyoruz "diye döndüler.Konuya ne kadar hakimler tartışılır.Diğer konu ise ben bu mahkemenin istinaf kararı mahkemesi sanıyordum eğer daha konunun ele alındığı ilk duruşma ise karar çıkmasına şaşırırım ama belki mümkündür Mayıs 2020 de alınan karardaAkın İpek ile ilgili kısım ayrılmıştı karar için mi bilemedim
    YTD

Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Anlamadığım firmanın yatırımcı ilişkileri bile bilmiyor ve takip etmiyor bana "biz de 21 Haziran diye biliyoruz "diye döndüler.Konuya ne kadar hakimler tartışılır.Diğer konu ise ben bu mahkemenin istinaf kararı mahkemesi sanıyordum eğer daha konunun ele alındığı ilk duruşma ise karar çıkmasına şaşırırım ama belki mümkündür Mayıs 2020 de alınan karardaAkın İpek ile ilgili kısım ayrılmıştı karar için mi bilemedim
    YTD
    Akın ipek gelmiyecegine göre avukat gönderirse dava uzayacagi aşikardır.
    Ancak davalı taraf temsil edilmezse hakim ne karar verir bilemeyiz
    Fazla zaman kalmadı hayırlısı ne ise o olsun tabiki kısa vadeciler farklı bakar benim gibi uzuncular daha farklı bakar.
    Birde bir başka beklenti temmuzda İngiltere deki dava duruşması var 60 milyon sterlin olayı.
    Yy.tavsiyesi olmayıp şahsi bikgilerimdir.
    Sagliklar

8. İyice hukukçu olduk
    9 Ocak tarihinde açıklanan dava da karar verilmişti.Şimdki yeni dava mı yoksa istibaf mı.İstinaf ise sadece kararı inceler ve yargıtay öncesi kararı onar yada bozar.Eğer mahkeme bu ise sorun olmaz karar onanır ha sıfırdan bir mahkeme ise iş uzar... ingiltere kendi bankasında duran o parayı vermez
    YTD

Sayfa 164/369 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •