Sayfa 167/369 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Arkadaşlar bu forumda pozizyonuna göre yazan var kendi kararınızı kendiniz verin.
    Tutarlı olmayanlara itibar etmeyiniz.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Sagliklar

2. Sn. Cinali,
    Temmuz ayinda Ingiltere’de gorulecek davanin tarihi konusunda bilginiz varsa paylasir misiniz?

Alıntı Originally Posted by giallorossopera Yazıyı Oku
    Sn. Cinali,
    Temmuz ayinda Ingiltere’de gorulecek davanin tarihi konusunda bilginiz varsa paylasir misiniz?
    Sadece temmuz ayı içinde olduğunu ifade edebilirim.
    Sagliklar

4. Biraz arastirdigimda sanki 8 haziran 30 temmuz arasi tatil gibi gorunuyor ama belki bu baskadir, bilmiyorum, bekleyip gorelim oyleyse

Trinity term
    Tuesday 8 June 2021 to Friday 30 July 2021

Adalet ve iş mahkemeleri yüksek mahkemesinde sanırım görüşülüyor.

6. Yasemin Hn ın hepsi olmasa da katıldığım yorumları var.Firma büyüyecek ise ancak hukuken devri tamamlandıktan sonra olur.Kayyum şimdi süper iş çıkarsa dava ve konu alevlenir.Hukuki süreç sonrası kartlar açılır gibime geliyor benim de.Bu arada TMSF Başkanı’nın açıklamaları bence borsada olan bir şirket yöneticisi olarak talihsizlik… Kendisi hukuki süreci tamamlandığını hayal ederek konuştu sanırım…ayrıca devrolsa bile kağıt gidecek denilmez şirketimiz büyüyecek falan dersin…
    YTD

TMSF, IPEKE deki %62 hisseye hakim. Bu nedenle KOZAA ve KOZALın yönetim kuruluna da hakim. Mahkeme süreçleri tamamlandığında TMSF elindeki IPEKE hisseleri Varlık FONUNa geçecek. Artık süreç azaldı.

Şirketin ortaklık yapısını şu anda şöyle,
    IPEKE nin %62 si TMSF nin elinde, (Varlık Fonuna devredilecek). Kalan hisseler halka açık durumda.
    KOZAA nın %52.25 i IPEKE nin elinde gerisi halka açık.
    KOZAL ın %45 i KOZAA nın (%100 sahip olduğu ATP inş. vasıtası ile Kozaa sahip), gerisi halka açık.

Bu demek oluyorki Varlık fonu ileride KOZAL hisselerinde doğrudan satış karı almıyacaktır. Alırsa satış bedeli KOZAA ya geçer. Varlık Fonunun satacağı hisseler IPEKE deki %62 hissedir. Koza grubunu kim almak istiyorsa IPEKE hisseleri üzerinden sahiplenmesi gerekiyor. Gerisi Boş.

IPEK başta olmak üzere gelişmeler neticesinde üç hisse de etkilenecektir..

8. onu bunu bilmem ben bu hafta sonuç bekliyorum ve kozal içinde hayırlı olacağını düşünüyorum... bu hafta sonuna kadar görecez...

Sayfa 167/369 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •