Sayfa 168/369 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Mahkeme sanırım bugün değil olsa kağıtta az da olsa hareket olurdu havim yerlerde…Artık tek opsiyon 24 Haziran dedikodusu … ne olacaksa olsun ekranı kapadım akşam olunca bakarız YTD

2. Arkadaşlar, borsada işler öyle işlemiyor.

Mahkeme ile kağıdın hareketinin bir alakası kaldığını düşünmüyorum artık. Sebebi şu; zaten bunu 50'lerden 150'lere getirirlerken mahkemeyi çoktan satın aldılar. Artık herkesin bildiği şey mahkeme. Herkesin bilip sonucunu beklediği şeyden para mı kazanabileceğinizi düşünüyorsunuz? Mahkemeyi unutun.

Bana göre olumlu veya olumsuz sonuçlarına katlanmak için önümüzde 2-3 yıllık bir zaman aralığı var. 2022 sonunu bekleyin bir hele. Yeni maden açılsın, üzerinden 6 ay-1 yıl da öyle geçsin. Sonuçlar görülsün. Tahtada bugün yarın ne olur, kimse bilemez ancak 2021'i komple silin önce bir kafanızdan. 2022'nin ilk yarısından sonrası için yavaş yavaş fikir yürütmeye başlayabilirsiniz.
    ...

3. Peki kasada duran 5 yıllık temettü? YTD

4. Kasada duran parayı yatırımcıya yedirmezler gibi geliyor ya hayırlısı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. O zaman geçmiş olsun

6.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Peki kasada duran 5 yıllık temettü? YTD
    Onu ben de düşünüyorum ara ara. Ama birleşme konularından bahsedenler de var. Ne olacak, nasıl olacak bilmiyoruz. Fakat ben, şu an beklenen mahkeme sonuçlanır sonuçlanmaz, "alın size temettü" denileceğini de sanmıyorum. Daha Akın İpek'in dosyası var, ayrıldı vs. tantanaları var. Umarım olur, ama ben hemen bir şey olacağını sanmıyorum.

Geçtiğimiz aylarda bütün Türkiye'ye mal pazarladılar, unutmayın.
    ...

Arkadaşlar,
    Görülecek mahkemenin temyizi yok. Yargılanma kanun maddesi farklı. Davanın 2,5 yıl sürecek lafları da doğru değil. TMSF, Sayın GÜLAL, yıl sonuna kadar bitecek diyor. En makulü bu süre görünüyor. Birleşmenin olmayacağı daha önce beyan edildi.
    Bilgilerinize.

Temettü konuları da, en erken önümüzdeki nisan, mayıs aylarının konusu. Borsada beklentiler önceden satın alınıyor.
    Son düzenleme : agg; 21-06-2021 saat: 18:49.

8.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Peki kasada duran 5 yıllık temettü? YTD
    Sadece ne kadar iyi niyetlisiniz yada saf bir düşüncedesiniz. Unutun siz o temmettüleri, Daha öncede yazdım : AŞIK OLMAYIN HİSSEYE. Destek ve Direnclerde alın ve satın. Uzun vade tutmak için; Öncelikle ; Risklerimizin azaldıgı zamanı bekleyin. Şuanda ki seans sonu tepki; sadece Bankalara gelen tepki alımları ile olan yükseliş. Sanayi kagıtlarına satışlar devam edebilir. Bankaları cok haif alışlarla endexi tutmaya calısıyorlar. İşlemler FİKTİF. Kimsenin bir sey aldıgı yok tüm piyasada. Bugun alımlar yarın ki pitssada hafif bit yukseliş le satışlar gelebilir. Ytd.

Sayfa 168/369 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •