Sayfa 174/369 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Valla açıkçası sallayın gitsişn mahkemeyi...
    Gerekli süreç öyle yada böyle tamamlanacak.
    Sorun şirket iyi olsa da grafikler,ülkedeki ekonomik durum ve XU100 nun durumu pek parlak değil
    Grafiklerde HO ların baya yukarısında kalmıştık.Bugün itibari ile 200 günlük ortalama altındayız.Bunu haftalığa vurursak 200 Haftalık HO 102 ve biz 115 civarıyız.Bu kağıt iyi haberler gelene kadar belli bölgeleri test edebilir endeks de buna yardımcı olacak gibi.

Ama bilinmez bu sadece teknik inceleme YTD.
    Bakarsınız bir olumlu sondaj haberi gelir biraz zıplar...önemli meselelerden biri Kozal'ın altın üretimini artırması gerektiği.
    Artık ben de uzun yatırımcılar kervanına katıldım yol uzun...

2. Endeksle beraber altın fiyatları da desteklemiyor. Haziran ayını daha da düşmeden tamamlasa artık.

Bu karardan sonra dava yargıtay da devam edecek mi..

4.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Bu karardan sonra dava yargıtay da devam edecek mi..
    https://www.sabah.com.tr/yazarlar/di...lyarlik-kaynak

5. Umarım bugün son baskı günüdür. Yarından sonra daha rahat olacağımızı umuyorum. Endeks 1380 KOZAL da 118 üstüne atarsa rahatlayacağım kendi adıma. Altın ons fiyatı da önemli. Devrim Akyıl, FED'in enflasyonu gizlemek için altını baskıladığını söylüyordu. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bende KOZAL yok bu arada, KOZAA ve IPEKE var. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. KOZAL'ın en büyük sorunu nakit parasını vadelide tutarak verimsiz değerlendirmesi. Son 2 yılda ortalama emlak fiyatları, araba fiyatları, emtia fiyatları v.b. 2 kat arttı, kasadaki para olsa olsa %30 nemalandı.

7. Haftasonunu bekliyorum ki düşmesin diye. Derdi ne bilen var mı?

8. Video yayınları kozaldan sonra kesildi, son yayın kozal da kaldı, aynı sedat peker gibi, oda artık yayın yapmıyor.

Sayfa 174/369 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •