Sayfa 268/369 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by Kingkong Yazıyı Oku
    inanin vioptan hiç mi hiç anlamiyorum..
    aman canım sağlığımız yerinde diyorum en azindan, yoksa dolar bazındaki kaybimin haddi hesabi yok.
    attiğiniz grafiklerden doların hala yolu olduğunu anlıyorum ama 9-10dan dolar alamamış bi vatandaşın 14-15ten alması çok olağan değil malesef.. sanki bir haber gelecekte dolar altin düşecek ülke güllük gülistanlık olacak hissediyor insan, ne zaman güvensek içimizden geçtiler.. yine aynı vaziyet
    BORSADAN USDTR ALABİLİRSİNİZ YOKSA ŞİLİ
    https://www.youtube.com/watch?v=b81V...=EkonomiTubeTV
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. dün fed faiz kararı alır altın düşer korkusuyla satanlar oldu galiba

3. Arkadaşlar, şu gün için aklıma gelen bir çözümü paylaşayım dedim sonuç alabilirmiyiz bilmem. tüm ky arkadaşları kozal kayyum ve yönetimini bloomberg de şirket hakkında değerlendirme (altın fiyatları artarken şirketin bu kadar düşük değerde kalması konusunda) yapmaları için bloomberg e talepte bulunmaya davet ediyorum. Yan gelip yattıkları yeter ky olarak biz isyandayız adamlar en ufak bir rahatsızlık duymuyor.

4. Kozalin yukselisini dun durdurdu. Masum ky hisse aldi MORUKLAR sasti. Vay kozal moruklari vay. Güç ky de.

Y.T.D.

5. MORUKLAR stres testini deniyor. Bu ky biliyor. Gerginlik MORUKLARIN kalp spazmi gecirtecek.
    Serbest kaldiginda nereye gidecek fiyat acik.
    Y.T.D.

6. Ocak sonuna kadar borsadan hayır beklemiyorum demiştim sanki tam olarak bu planı uyguluyorlar, sanki kozal speği bile paralarını dolara yatırmış satmamızı bekliyor. Enka gibi dövizi fazla çok iyi şirketleri vermiyorlar ama algyo dohol gsd gibi bazı şirketlerin dövizi olmasına rağmen almıyorlar. O zaman ocak sonuna kadar dolar bazında daha da aşağı gitmemiz gerektiğini düşündürüyor bana mecburen.

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Ocak sonuna kadar borsadan hayır beklemiyorum demiştim sanki tam olarak bu planı uyguluyorlar, sanki kozal speği bile paralarını dolara yatırmış satmamızı bekliyor. Enka gibi dövizi fazla çok iyi şirketleri vermiyorlar ama algyo dohol gsd gibi bazı şirketlerin dövizi olmasına rağmen almıyorlar. O zaman ocak sonuna kadar dolar bazında daha da aşağı gitmemiz gerektiğini düşündürüyor bana mecburen.
    Spekler istemese de hareket olmalı .Bu ortamda tl en ucuz meta ,her şeyin fiyatı katlandı ,dolar bazında hisseler bedavadan biraz pahalı. Ucuz kalmış ne varsa hücum başladığında spekleri görürüz o zaman....

8. Merkez bankası kararı ne olursa olsun dolar yükselmeye devam eder, isterse 200 puan artırsın.

Sayfa 268/369 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •