Sayfa 320/369 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Dünyadaki tüm madencilik hisseleri içinde bunun gibi yüzde 500 yapan hisse yok. Ben şahsen 300 tl üstünü köpük olarak görüyorum oyak yatırım gibi. Alan alsin ama bana göre cok pahalı bir hisse.
    Yüzde 500 kısas olamaz hissenin fk sı pd/dd göre neresi uçuk ayrıca bugün bu madenlere sahip şirketi almak isterseniz kaça alabilirsin gubrf bir madende 5 lirsan 240 lara dayandı lütfen bir yorum yaparken altı dolum yorum yapın
    ytd deli saçmasıdır

Kozalda 250 maden sahasının olduğunu unutanlar var.

3. Birde dünyadaki diyor biliyormuş gibi yüzde 500 yapan yok diyor saftirik bir türkiyede ki tüm şirketler en az 5 kat yaptı şişe 8 den 40 oldu enerji şirketlerine bak marketler
    Çünkü ülkedeki herşey tl olar en az 4 ile 5 kat arttı
    ytd deli saçmasıdır

4. Şirket dolar olarak 5 yıl önce kaç liraymış fk sına bak pd sine bak favok ına bak bu şirketi bugün koç alsa bu şirketi bırak 500 e 5000 alamazssın
    ytd deli saçmasıdır

5. Son iki haftada farklı yerlerdeki maden sahaları için ced başvuruları yapıldı. iki adet maden sahası devir alınması için onaylar alındı.Kozal da yönetim biraz hareketlendi.
    Kozaa şuan geride kaldı kozala göre.Konak madeninden de bir haber gelmeli artık sondaj sonuçları hakkında.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kayıtlı sermaye tavaninin Tmsf onayından sonra bedelsiz sermaye artırımı yapılabilir mi?Hissede hikaye çok.Seçimlerden sonra iktidar değişikliği olursa nasil bir yönetim olur bu da bir belirsizlik yaratabilir. 2016 Eylül ayında 10-14 TL aralığından buralara geldi.Kozal 1000 TL olur mu hayali vardı.Yarisini gördük devamı gelir inş.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben mi yanlış anladım, yarın genel kurul mu var?

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Birde dünyadaki diyor biliyormuş gibi yüzde 500 yapan yok diyor saftirik bir türkiyede ki tüm şirketler en az 5 kat yaptı şişe 8 den 40 oldu enerji şirketlerine bak marketler
    Çünkü ülkedeki herşey tl olar en az 4 ile 5 kat arttı
    Size katılıyorum, ezberci olmamak gerek. Biraz ortamdan haberi olmalı insanın.

Hektaş, Gübre, Kontr,Sasa,Alarko,Thy,Pegasus v.s kaç kat yapmış. Kaldı ki iştigal konumuz altın. Savaşta ve barışta

Sayfa 320/369 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •