Sayfa 51/369 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    burası spek dolmuş diye yazan bunun altını doldursun isterdim....80 de yazan 150 gelen hissede yazıyorsa bunun neresi spek anlamadım..al diyen yok sat diyen yok...her birey kendinden sorumlu...neyse...artık son yazım...dilerim tüm koza grupçuları istediği beklediği hedeflerde buluşurlar..hepinize bol ve bereketli kazançlar...dürüstçe ipek aldım koza aldım kozal aldım demek suç oldu...kalın sağlıcakla.
    Ee küstünmü şimdi? Ondanmı gidiyorsun?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Artık bir haber gelmeli.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

3.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Artık bir haber gelmeli.
    Dur bir tavanın tadını çıkar. Valla güzel analiz ettin. Günügününe yürüttün adeta kağıdı. Gelir , sırasıyla çok şey var daha yeterki hareket bitmesin devam etsin.

4. Beklentinin devam etmesi hepimizin yararına olur diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Dur bir tavanın tadını çıkar. Valla güzel analiz ettin. Günügününe yürüttün adeta kağıdı. Gelir , sırasıyla çok şey var daha yeterki hareket bitmesin devam etsin.
    Sayın Ezel bayraktar, asıl patlama İPEK te oluyor, Şu an kozal da değilim. Kozaa ve ipek oynuyorum. KOZAL da hedeflediğim fiyata geldi. Haber gelirse tekrar girerim ya da trendini takip ederim. KOZAl daki hedefim 152,20 tl idi biraz altından çıktım. Şimdik KOZAA daki hedefimi bekliyorum.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    74 lerde burlara gelip obo olacak , yabanci satışı oluyor diyenlere güzel bir fiyat cevap verdi,
    kozal kırılma noktası bana göre tavan yaptığı gündü
    bol kazanç
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Sayın Ezel bayraktar, asıl patlama İPEK te oluyor, Şu an kozal da değilim. Kozaa ve ipek oynuyorum. KOZAL da hedeflediğim fiyata geldi. Haber gelirse tekrar girerim ya da trendini takip ederim. KOZAl daki hedefim 152,20 tl idi biraz altından çıktım. Şimdik KOZAA daki hedefimi bekliyorum.
    Biliyorum bende onu diyorum zaten. Kozal da satış herkesin kendi düşüncesi ama ben daha yeni başladığını düşünüyorum. Çünkü azda olsa güçlenerek devam ediyor. Bıçak sırtı tarzından tırssaydım aldığım gün 4 TL geri gelmişti o zaman çıkardım. Yani kim olursak olalım kesinliği yok bu borsada ama bu kadar gelebilmuşsem daha giderim vardır bu kağıtta diye inanıyorum. Bu ış işte zaten buralarda kopuyor. Ya inanır devam edersin yada primini alır köşenden izlersin. Hayırlısı olsun.

8. Haydiii ipek in tavanına göre tavanıdamı denicez yoksa sanki gevseme artıyor gibi ama alıcaz artık riski.

Sayfa 51/369 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •