Sayfa 52/369 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Yeni alıcılar her zaman bana keyif vermiştir. Deniz yatırım resmen büün grup kağıtlarını süpürdü. Devamı nı yarın ve sonraki günlerd de devam ettirirse daha güzel fiyatlanmalar olur.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

2. Söylemiştim burada aktif yazan benim gibi bir kaç kişi kalırız diye, tamda o günlere geldik bence.
    Şimdi mesele kağıt yukarılara taşınacakmı ve nasıl taşınacak.. bu gün 155.20 yi gördüğünde bir an çıkmasamda buralardan satsam trade yapsam iyi olur diye aklımdan geçti bir an ama elim gitmedi, bütünlüğü bozmamak adına.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bende bugün dahil oldum hayırlısı bakalım 🤔

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Söylemiştim burada aktif yazan benim gibi bir kaç kişi kalırız diye, tamda o günlere geldik bence.
    Şimdi mesele kağıt yukarılara taşınacakmı ve nasıl taşınacak.. bu gün 155.20 yi gördüğünde bir an çıkmasamda buralardan satsam trade yapsam iyi olur diye aklımdan geçti bir an ama elim gitmedi, bütünlüğü bozmamak adına.
    artık bir kap haberiyle hissenin desteklenmesi lazım,bir sürü beklenti var ama hiç biri somutlanmadı henüz,iyi bir haber düşene kadar başımızı döndürmeye devam eder bunlar,ilk etapta güzel bir rezerv raporu gelse çok süper olacak,ben bilançonun artık fiyatın içinde olduğunu düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Jr 77 Yazıyı Oku
    Bende bugün dahil oldum hayırlısı bakalım ��
    hayırlı olsun

5. Teşekkür ederim 😊
     Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    artık bir kap haberiyle hissenin desteklenmesi lazım,bir sürü beklenti var ama hiç biri somutlanmadı henüz,iyi bir haber düşene kadar başımızı döndürmeye devam eder bunlar,ilk etapta güzel bir rezerv raporu gelse çok süper olacak,ben bilançonun artık fiyatın içinde olduğunu düşünüyorum

hayırlı olsun

6. En gerici yerler buralardır. Hem sürecin kendisi gerer hemde spekler tekniğin gerilimini iyice arttırırlar.
    Mesela yarın nasıl hareket etse ne yaparsınız? Her şey yanlış olabilir o yüzden genelde hiçbir şey yapmamak seçilir. . Ya o da yanlışsa ? O zaman bir takım verilerden sağlam hareket tarzları çıkarmak gerekir. V s. YTD.

Aslında bizim gibi olanların bu konuda genel kanısı bu kadar alınıp satılmış kağıdı buralardan bırakmazlar.. Galiba işimiz BOA meryll lynch ve ona karşılık verenlere kalmış. Yani ya aynen devam eder yada aşağı doğru süzülme başlar eğer kağıt bırakılırsa. Yalnız şurası önemli meryll lynch öyle sıradan bir kurum değil !? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    burası spek dolmuş diye yazan bunun altını doldursun isterdim....80 de yazan 150 gelen hissede yazıyorsa bunun neresi spek anlamadım..al diyen yok sat diyen yok...her birey kendinden sorumlu...neyse...artık son yazım...dilerim tüm koza grupçuları istediği beklediği hedeflerde buluşurlar..hepinize bol ve bereketli kazançlar...dürüstçe ipek aldım koza aldım kozal aldım demek suç oldu...kalın sağlıcakla.
    Ya var ya neyse....
    may the force be with you

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +7,63, ortalama tahmin ise +7,34 puan oldu.
    Foreks'in 29 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +13,47 puan olurken, en düşük beklenti ise -0,28 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 29 analistin 28'i pozitif, 1'i ise negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 24,05 puan artışla 1562,49 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber M anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +7,63
    Ortalama : +7,34
    Maksimum : +13,47
    Minimum : -0,28
    Katılımcı: 29[(+)28(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(16/02/2021 - 09:16:59)

Sayfa 52/369 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •