Sayfa 65/369 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. KAP haberinden dolayı %3 ekside vadeli işlemler. Bakalım spot nasıl açacak.

Dün paylaştığım mesajda longları sıkıştırabileceklerini belirtmiştim. Bu sabah KAP gelmesinin de tesadüf olmadığını düşünüyorum. Bugün oldukça sert hareketler olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    2019dan pek fark göremedim maalesef..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kap haberinde heyecan verici bir şey göremedim.

Syg.

4. rezerv artmamış azalmış doğru mu okudum
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    rezerv artmamış azalmış doğru mu okudum
    Bizde bir enişte vardı, etrafta dolanır, devamlı para ister, tokatlardı. Zor uzaklaştırdık. Ama oradan bu kavram kaldı: Eniştelemek. Ya da eniştelenmek.

Kaynaklar neden artmıyor? Enişteleniyor muyuz? Bulunanlar sıfırlanıyor mu, sonraya mı saklanıyor. Artması lazım kaynakların.

Hmm altta bu topiği okuyan, buraya doluşan 100'den fazla kişi durumu özetliyor aslında. Eniştelenmeye mi geldiniz hepiniz gençler? Gelin bakalım. Arazi büyük
    ...

6. devre kesmesi gerekirdi hafif ve zamana yayılı mal topluyorlar sanki. Bu durum kağıdın 143lere düşmeyeceğini göstermez elbet
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

7. günaydin
    alici satici paylasacak var mi...

8. 5 milyon ons diyor ve bu sadece 12 maden sahası için.....Daha 270 maden sahası var ölçümü yapılmamış....bu rezerv haberi değil yani beklenen rezerv haberi değil...yanlış anlaşılmazsa buraya yazmayacağım dedim ama benim anladığım bu...şark kurnazlığı var gibi...yine birilerine içerden hazırlık var...kimseyi etkilemek istemem ama ben öyle görüyorum...

Sayfa 65/369 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •