Sayfa 75/369 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 593 - 600 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Haber haber alın size haber. Gübre fabrikaları Söğüt altın madeninin Gübretaşa devredildi -7 yaptı.

Anlamadım Gübre fabrikası nda mı kalması gerekiyordu?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Adamlar bu ya , son 20 dk. da son tesellimizide satmaktan geri durmuyorlar.! Kim dedi kim zorladı şansını bu kadar zorla diye.. iki birden büyük böyle durumlarda bununla yetinip kol kesmek gerekiyor yoksa o birdende oluyorsun sıfır kalıyor. YTD.

3. 2.4 milyarlık işlemin sonunda bize bir kademe yani 10 krş kaldı. Bu adamlar kötülenmez valla helal olsun demek düşer.

4. Gübre tam gübre oldu... onların altını niz çıkaralım geçmişe sünger çekip

5. Kozal beklediğim haber ve senaryo
    1-Bilanço
    2-Mahkeme Kararı
    3-Süpriz Rezervler
    4-Devir veya Satış

Daha bunların hiçbiri gelmedi.
    Şimdi bir de gübrenin rezervi borsa dışına taşıması.Bu adamların altınını kim çıkaracak bu süprizin süprizi olur... kötü olan ise 20 günlük ortalama altındayız

Çok dalgalı deniz var önümüzde
    YTD

6. son iki ayda artan işlem hacmiyle %100 prim yaptı bence yeniden yukarı yapması için yüksek hacim şart artık almak için değilde grafik iyice bozulunca satmak için fırsat kollamak lazım . yatırım tavsiyesi falan değildir.

7. Yükselirken nasıl yükseldi ise düşerkende öyle düşerse bu 133 ü bir kaç kez daha görebiliriz diye düşünüyorum. Ama ivme kaynağı lazım. Onun için tam olarak aynı hareketi yapmaz. Öyle ise iki ihtimal var, ya daha aşağılara inecek yada yukarı yapacak. Benim tahminim bu. YTD.

8. Günaydın KozaL ,

133 altını sewmedim. 2 - 3 defa altında kapanış yaparsak grafik 113 leri mi gösteriyor......
    142 yi aşalım lütfen , oradan ver elini 164 - 165 ( bana göre )

Knockermaster güzel maddeler sıralamış arka arkaya......

Herkese bol kazançlar....

Beetlejuice.......
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 75/369 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •