Sayfa 181/369 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Koza ipek holding dava süreci son durumu:
    Ankara 24. Ağır Ceza Dairesinin 2017/44 sayılı kararında firari olmayanlar için vermiş olduğu müsadere kararı Ankara Bölge Mahkemesi İstinaf 4. Ceza Dairesinin 2020/786 Esas No ve 2021/749 Karar no ile onanmış olup, Firari olmayanların hissesi Hazineye devredilmiştir.
    Hamdi Akın İpek ve diğer firari olanların dosyası 2020/20 sayılı dosya ile ayrılmış olup, 22 haziran 2021 tarihinde görülen dava 1 yıl sonrasına ertelenmiştir.
    Ayrıca 07.04.2021 tarihli Resmi gazete yayımlanan Maliye ve hazine Bakanlığı 06.04.2021 tarih 2021/1 sayılı kararı ile Hamdi Akın ipek in mal varlığına feto terör örgütü dolayısıyla mal varlığına el koyma kararı verilmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Biz yatırımcılar olarak, Cimer üzerinden TMSF ve SPK ya yukarda belirtiğim mahkeme sürecinden bahsederek müracaatta bulunmamız zaruri olmuştur.
    Cuma günü hangi aracı kurumlar konu ile ilgili haber yaptı ?

Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Cuma günü hangi aracı kurumlar konu ile ilgili haber yaptı ?
    Garanti yatırım müşterilerine bilgi mesajı gönderdi, 22 haziranda verilmiş olan kararı sanki yeni bir haber gibi verdi

Biz yatırımcılar olarak, Cimer üzerinden TMSF ve SPK ya yukarda belirtiğim mahkeme sürecinden bahsederek müracaatta bulunmamız zaruri olmuştur.
    Ayrıca Genel Kurul yapmak ıçın engeli kalmayan şirkete de email atmamız yerinde olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Garanti yatırım müşterilerine bilgi mesajı gönderdi, 22 haziranda verilmiş olan kararı sanki yeni bir haber gibi verdi
    tacirler o satış yabancılar adına yapmış olabilir salı günü takas takip edelim

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Ayrıca Genel Kurul yapmak ıçın engeli kalmayan şirkete de email atmamız yerinde olacaktır.
    Ali bey mahkeme süreci ile ilgili bilgilendirme için teşekkür ederiz, şirket kap a dava sürci ilgili bilgi paylaşmıyor, yalan yanlış haberler ile hissede manipulatif hareket yapıyorlar, ben yatırımcı olarak sirketin Genel Kurul yapması için spk tmsf ve şirket nezdinde girişimde bulunacagım, elinde koza ipek hissesi olan herkez girişimde bulunmalı

Mahkemenin verdiği bu kararın bir sonucu olacak mı.
    Hukuki açıdan en azından devlet birtakım kararlar alabilecek mi..

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ortada hiç bir resmî açıklama yok, kap yok, yayın yok, endeks dönem sonu riski bitmiş, tertemiz bir Temmuz ayına başlanmış, bismillah ya Allah diyeceğimiz bir günde %5 neden eksi yazarsın. Madem %5 eksi yazacaksın, yavaş yavaş ver, bırak kademeler dolsun, alıcı gelsin. Yok olmaz öyle, paldır küldür panikle ver aşağıya, sebep ilk yazıda. Sebep sadece viop pozisyonları, sebep bir sürü milyon takipcili üstatların doymaz hırsı.
    alıcı gelmesini istemiyor ki. yarın alıp yukarı götürecek. almasınlar diye devre kesti zaten. korkanlar ipek kozaa satsın diye. bir daha kozaldaki bu fiyatı ruyanızda görürsünüz. konu sadece teknik, bizim spek beklentiyi kırmaya oynar sadece. kafadan 85.7 görülecek demeyin teknik gösterin. ben de kozal %30 düştüğünde kozaa ve ipek nasıl %30 düşer diye soracağım. kozalaklar arasındaki fvök korelasyonunu bilmiyorsanız sadece sallamış olursunuz. ben biliyorum bu nedenle kozaa1380 lerde satıp kozala girdim ve bunu bu topiğe de yazdım. şu anki fiyat korelasyonu tamamen uyumlu. üç hisse de oran olarak olması gereken yerde. başka bir topıkte endeks 120 li seviyelere iner demiştiniz ben 140 altına gelmez demiştim. merkez bankası başkanı değişti ortalık toz duman oldu buna rağmen gelmedi gelmeyecek. şu anki 136 düşüşü kontrollü bir düşüş . kimse mal yazıyor kimse de almıyor. 6 aylık ralli hazırlığı var. saygılar.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 181/369 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •