Sayfa 10/369 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. 30 Kasım dan beri hissenin destek noktası hep yükseldi. Yani 74.45 den 113.60 a geldi. Cuma kapanış fiyatınıda destek yapar umarım..önemli olan 121.40 üzeri destek bulması.

2. abd de başlayan küçük yatırımcılarım büyüklere kafa tutması sonucu sadece bir market hissesinde büyükler 5 milyar dolar zarar etmek zorunda kaldı..bizde ise ör: EKGYO hissesinde 2.60 la açığa satan xx aracı kurum 100 milyon lotla hisseyi 2030 götürür ve oradan tekrar mallanır kazancı hesap etmeye dakikalarca uğraşmak zorundayız...inşallah tüm dünyada ezilenler bir zincir kursada ASALAK,KAN EMİCİ ve tüm PİAYASALARI kendi istekleri doğrultusunda dizayn eden bu VAMPİRLER her yerden sixtir olup gitseler...
    1.45 trilyon dolarlık piyasası olan gümüşte JP MORGAN en büyük alıcı..https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...liyor-2692525/ GÜMÜŞ piyasasasını dizay ediyor..Tüm dünyada başlayan bu başkaldırı gümüşte açıkçı olan büyükleride dize getirirse diye tüm dünya piyasaları diken üstünde..abd borsasının şu andaki çalkalanmasının en büyük sebebi bu...açıkçılar artık rahat değiller...
    gümüşte zafer küçüklerin olursa piyasalar baya bir çalkalanacak demektir...aynı oyunu ALTIN için oynayanlarda artık RAHAT DEĞİLLER......
    15 şubata kadar piyasalarda büyük dalgalanmalar olabilir dikkatle izlemek lazım..
    istediği gibi açık yapan ağa babalarının ülkemizde de aynı sonu yaşamalarını inşallah görürüz.

3.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    abd de başlayan küçük yatırımcılarım büyüklere kafa tutması sonucu sadece bir market hissesinde büyükler 5 milyar dolar zarar etmek zorunda kaldı..bizde ise ör: EKGYO hissesinde 2.60 la açığa satan xx aracı kurum 100 milyon lotla hisseyi 2030 götürür ve oradan tekrar mallanır kazancı hesap etmeye dakikalarca uğraşmak zorundayız...inşallah tüm dünyada ezilenler bir zincir kursada ASALAK,KAN EMİCİ ve tüm PİAYASALARI kendi istekleri doğrultusunda dizayn eden bu VAMPİRLER her yerden sixtir olup gitseler...
    1.45 trilyon dolarlık piyasası olan gümüşte JP MORGAN en büyük alıcı..https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...liyor-2692525/ GÜMÜŞ piyasasasını dizay ediyor..Tüm dünyada başlayan bu başkaldırı gümüşte açıkçı olan büyükleride dize getirirse diye tüm dünya piyasaları diken üstünde..abd borsasının şu andaki çalkalanmasının en büyük sebebi bu...açıkçılar artık rahat değiller...
    gümüşte zafer küçüklerin olursa piyasalar baya bir çalkalanacak demektir...aynı oyunu ALTIN için oynayanlarda artık RAHAT DEĞİLLER......
    15 şubata kadar piyasalarda büyük dalgalanmalar olabilir dikkatle izlemek lazım..
    istediği gibi açık yapan ağa babalarının ülkemizde de aynı sonu yaşamalarını inşallah görürüz.
    O dediğiniz in olması için ikinci bir karşı spek grubu gerekir. Yani bireysel küçük yatırımcının böyle bir şeyi yapabilmesi pek olası değil. Bazı kağıtlarda çok gördüm böyle bazı kişilerin parlak fikirlerini ama sonuç trajikomediden öteye gitmedi. Yani benim kişisel görüşüm sizin geçerli bir görüşünüz olabilir.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    O dediğiniz in olması için ikinci bir karşı spek grubu gerekir. Yani bireysel küçük yatırımcının böyle bir şeyi yapabilmesi pek olası değil. Bazı kağıtlarda çok gördüm böyle bazı kişilerin parlak fikirlerini ama sonuç trajikomediden öteye gitmedi. Yani benim kişisel görüşüm sizin geçerli bir görüşünüz olabilir.
    bu bilinç meselesi...bizim küçük yatırımcılar kağıda ve belli kişilere adeta haşa tapmakta...ne zaman olan parası biter anlar ama iş işten geçmiştir..abd de başlayan bu akım dilerim tüm dünyada bir ateş yakar..bu ateş düzeni hep büyüklere kazanç sağlamak üzerine kuran sistemleri daha adil kararlar için zorlar..

5.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    bu bilinç meselesi...bizim küçük yatırımcılar kağıda ve belli kişilere adeta haşa tapmakta...ne zaman olan parası biter anlar ama iş işten geçmiştir..abd de başlayan bu akım dilerim tüm dünyada bir ateş yakar..bu ateş düzeni hep büyüklere kazanç sağlamak üzerine kuran sistemleri daha adil kararlar için zorlar..
    Ona kökten çözüm olursa ancak o zaman olur. Ama işte Borsa nın bazı değişmez temeller nedeniyle o da pek mümkün değil. örneğin öyle kurallar konulacakki kağıdın düşmesi maliyetli olacak veya yani bir şekilde düşmesi zorlaştırılacak. öyle Brüt takas, Tek fiyat ve hatta İnternet ve Kağıt izleme kısıtlaması Spekin işine daha çok yarıyor gibi; Yani Tek fiyatta ve izleme kısıtlaması olan kağıtta spek yine izleyebiliyor gibi nasıl işlem yapabiliyor ilginç.?

Yada mesela Abd de açık manipülasyonlar dışında hiç bir tedbir yokmuş. Ne bileyim tedbir olmayınca dahamı iyi olur. Aslında Spekülasyon olduğu sürece dediğim gibi kökten çözümler olmadıktan sonra illaki kaybedenler olacaktır.

İnvesting de kağıt tek fiyatken bazı akıllılar talimat veriyor topiğe yok sabah açılışa tavan yazın yok blmem ne. Ondan sonra inananlar tavana yazıyor taban olunca birbirlerine düşüyorlar. Bazısıda Speki övmekten başka hiç bir şey yapmıyor. Spekin üç beş kuruşa tutuğu kişiler desen onada pek benzemiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ank06 Yazıyı Oku
    İçi boş sürekli yazan sıkışınca 50 yaşlarında olduğunu ancak karşısındakinin ise hiç 60 yaşlarına yaklaşmış biri olabileceğini hiç düşünmeyen 20 yıldır borsa tecrübesi olduğunu söyleyen gereksiz yazı yazıp yazı kalabalığı yazan biri nasıl engellenir veya yazılarını forumda görmemek olası mı?
    Boş bilgi kirliliği yapıyor.
    Birşeyler öğrenmek bilgi alışverişi yapacak dolu yazanların yazıları da arada yitip gidiyor.
    Şu istenmeyen nick den junk yazıları engellemenin bir yolunu yazan olursa sevinirim
    Sanırım Benden bahsediyorsun. Bak ben kağıdı 24 aralıkta almışım. Bu tarafa doğru bazı süreç bilgileri yazdım dedimki senin gibi radikallere, "Şimdi artistlik yapıyorsunuz ama yarın kağıt patlamaya başladığında burada ben ve bana benzeyen samimi bir kaç kişi kalır." olacak olanda büyük olasılkla bu. onun için esas sen boş konuşuyorsun. Aha işte ben tam olarak apaçık gerçeği söylüyorum. Spekülasyondan ve manipülasyondan ibaret bir sistemde hangi bilgiden bahsediyorsun.?!

ben sırf yaşından dolayı İnsan olan insana saygı gösteririm ama senin gibi 60 yaşında olduğunu ima eden ama radikal biçimde dışlayıcı olan birine asla saygı göstermem.İlk önce sen insan olmasını öğren bir kere..!

Burada İmzasına Soros un Borsa tanımını yazan birisi Bir kaç bilgi yazınca ona bile alkış tutar senin gibi kibirli köktenciler. oysa işin Türkçesi Burası borsa kim kime ... sa.. sen bu gerçeğin nesini yüceltip benim gibi dürüst birini dışlıyorsun..? O adam hadi dürüst bari konuşmuş senin gibilere ne oluyor anlamıyorum..

Bu redditçilerin silver kampanyası, bu hafta altın gümüş üreticilerine tüm dünyada çok prim yaptırır deniyor. Bakalım bize nasıl bir etkisi olacak

8. gümüş güne % +7 gibi başladı....altın %+1.31 .....gözüm gümüşte bakalım neler olacak...gümüş bekleneni yaparsa altın ons fiyatları baya bir artar..bu hafta çalkantılara gebe...

Sayfa 10/369 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •