Sayfa 90/369 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 713 - 720 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. 2019 yılında 354k ons üretimden, 2020 yılında 258k onsa düşmüş. Üretimde 100k onsa yakın düşüş var.2020 yılı pandemiyle geçti. Bu yılın ilk çeyreğindeki üretim bize ne gösterecek bakalım.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    malesef beğenilecek bi tarafı yok,2.1 milyar bekliyordum sahsen vergi ve maliyet artışı yemiş karı,bunun yanında genel üretim de çok düşük kalmış bu sene,aslında bilinen şeyler ama bi sürpriz olur mu acaba dedik olmadı,kısa vade için yine hiseye baskı bahanesi olarak kullanabilirler,yine de tahtacı ne yapar bilemeyiz ama ben olumsuzum şimdilik
    faaliyet raporunda ileriye dönük tek beğendiğim şey ise,mollakarada 4.2 milyon ons potansiyel altın rezervinin varlığından bahsetmişler,bu çok güzel,sonuçların 2021 yılı ikinci çeyreğinde belli olabileceğini belirtmişler,yani 2-3 ay daha mollakaradan haber bekleyeceğiz,diğer beklentiler ise malum zaten
    Hocam, diğer beklentilerden kastınız neler ?

3. Yarın gene alırlar artı yaparız YYD

4.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Hocam, diğer beklentilerden kastınız neler ?
    diğer beklentiler evvela ve en önemlisi mahkemenin sonuçlanması,sonrasında varlık fonuna devri veya şirketin satışı,temettü dağıtabilmesi,bedelsiz verebilmesi,mevcut ruhsatlardan yeni rezervler keşfedilmesi vs..

5. Enerji Bakanı Dönmez: Hedefimiz 5 yıl içinde yıllık 100 ton ... Bakan böyle bir heedef verdiğine göre,elinde belirli bir bilgiler vardır kesin,ayrıca bu karı beğenmeyip az bulanlar,kasadaki paradan hisse başına ne kadar temmetü düşdüğünü bir hesaplasalar,bedelsiz potansiyeli yükselen borsanın en iyi bir şirketi olmayacakmı ,tek kötü yanı takasında yabancıların oranın yüksek olması,bence bu şirketi yabancılara bırakmaycaklar yedirmeyecekler böyle güzelim şirketi daha çok haraketler olacak gibi düşünüyorum iyi geceler herkese,

6. Bu kağıdın gitmesi için her şeyi var. Tek bir şey yok o da yeterince lot.. Onun için bu gün son dk.lardaki gibi alım olması gerekir. Bilanço açıklandı gördük gayet yeterli bir miktar.

Alım şart alım.. olmazsa ne olur? Belli bir düşüş trendinde dalgalanarak düsüşe trade yapar ta ki alım ilgisini kaybedene kadar.. Yani biraz farklı olsada her zirvesini tamamlayan kağıt gibi.. ve bayada ağlayan olur maalesef.

Aslında Endex te pek farklı durumda değil. Muhtemelen birlikte hareket ederler herhalde diye düşünüyorum. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. faizler %8e düştüğünde halkbankta yıllık vade yapmışlar anlaşılan nasıl olsa fetöcünün malı acımayın demişler.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. anladığım kadarıyla spek yönetime saklayın kulçeleri sonraki bilançoda çıkarın demiştir. onca masraf ortada altın yok.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 90/369 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •