Sayfa 207/369 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

"Naksan Grubu'nun dosyası Yargıtay'a giden ilk dosya... 2 senedir onama çıkmadı. Erciyes Anadolu Holding'in müsadere kararı da Yargıtay'da... O da bir seneyi geçti. Koza-İpek Grubu'yla ilgili müsadere kararı çıktı. Ama o henüz Yargıtay'a gitmedi. Naksan Grubu'nun kararı Yargıtay'da onanırsa emsal olacak ve bir içtihat da oluşacak"

Yani kozal müsadere kararı daha Yargıtay'a bile gitmemiş

3. Belli bir süre taşıdım. Ancak devletin elinde olması ile ilgili tereddütlerim vardı. Benim devletle işim, arada yolda çeviren polis ve adres değiştirdiğimde gittiğim nüfus müdürlüğünden ibarettir. Başka bir temasım olmaz. E yatırım yaptığım şirket direkt olarak 1-2 adamın kontrolünde olan kurumlarda. Kafamı çok kurcaladı bu konu, güvenmedim. Bir noktada başka tahtaların fiyatı da uygun noktaya gelince sattım.

Bu denk gelmişti, normalde bulaşmam devlet kağıtlarına. Mesela Aselsan, Halkbank; yanından geçilmez benim için. Ama yakın mesafeden deneyimlemiş oldum. Kalan arkadaşlara bol sabırlar. Eğer devletten çıkarsa ve mesela yabancıya satılırsa çok olumlu olur. Ama bunu böyle yaparlar mı soru işareti.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by hakan16 Yazıyı Oku
    "Naksan Grubu'nun dosyası Yargıtay'a giden ilk dosya... 2 senedir onama çıkmadı. Erciyes Anadolu Holding'in müsadere kararı da Yargıtay'da... O da bir seneyi geçti. Koza-İpek Grubu'yla ilgili müsadere kararı çıktı. Ama o henüz Yargıtay'a gitmedi. Naksan Grubu'nun kararı Yargıtay'da onanırsa emsal olacak ve bir içtihat da oluşacak"
    karar çıktıktan sonraki itiraz sürecini 15 gün diye biliyordum ve yargıtaya gittiğini düşündüm.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu çıkan torba yasaninda bizimle ilgisi pek yok, adam gibi bir yasa çıkmadan satış işi zor

6.  Alıntı Originally Posted by hakan16 Yazıyı Oku
    Bu çıkan torba yasaninda bizimle ilgisi pek yok, adam gibi bir yasa çıkmadan satış işi zor
    Anladığım kadarıyla borsa manşete yalan haber yaptırmışlar. hem de bu fiyatlardan .. malı kilitlediler anlaşılan 2 ay en az..
    şimdi sn kızıldağın dediği gibi 87ye de gider 77ye de inanırım
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yasemın hanım buraya kozal kozaa ipek şu kadar gıdecek böyle ıyı olacak dıye yatırımcı ky yönlendırıyorsunuz sonrada 70 ...87 inecek dıye yazıyorsunuz nıçin boyle paylaşımlarda bulunuyorsunuz madem pek emın degılsınız ...yazık degılmı bu kayıplara ....sızin için kayıplar onemsız olabılır bırıkımlerı burda degerlendıren bızlerı zor durumlarda bırakıyor......

Şuan benim için olumlu olan yabancinin toplaması, bunlar bir koku almadan toplamaz, ve yeteri kadar topladıkların da da ne olacağını gerçekten merak ediyorum,

Sayfa 207/369 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •