Sayfa 325/369 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Bugünkü taban hareketini nasıl yorumlayabiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by bortruva Yazıyı Oku
    Bugünkü taban hareketini nasıl yorumlayabiliriz.
    Değerli hisselerde böyle hareketler olur önemli olan hissenin kötü haberi olmamasıdır.1 e 20 bedelsiz güzel bir haber onun kutlaması veya düzeltmesi diyebiliriz.Meyve veren ağacı silkelerler derler buda onun gibi bir şey.Bu tür hareketler ne kadar beğeenilmesede iyi taraflarıda vardır.Tüh alamamıştım kaçırdım diyenler içinde alım fırsatları oluşturur.Mutlaka bir yerlerden geri dönüş tepki gelecektir.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. dün taban
    bugün taban
    he heee, yedik la

4. Aklımızı alacak, Aklımızı 😀

5.  Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Aklımızı alacak, Aklımızı ��
    Gözü aşşağılara bakıyor gibi duruyor. k.y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Gözü aşşağılara bakıyor gibi duruyor. k.y.t.d.
    Bazılarının gözü de biraz daha düşssede ucuza alsak diye bakıyor.Ha ha ha ha.Şu açığa satışcılar eteklerindekileri bi döksünler bitirsinler bakalım sonra kapış kapış yerine koymaya çalışırlar.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7. Gel kardeşim gel... Herkes konya, egeen, bfren, bryat, alcar, marshal,poltk gibi v.s. hisselerde bedelsiz verecek diye oralara yükleniyor.... Hazır bedelsiz vermiş hisse var burada, gel kardeşim gel.... Şahsi fikrim espiri yaptım. K.Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bedelsiz bu hissedeki en basit beklentiydi bebim için tek çatı altında birleşme ve fona devir ve en son satış bu süreçte kap yağmuru ve madenlerdeki gerçek rezervler ortaya dökülecek küçük sasa ilerde sanal paraya geçişte altın bir süre kullanılacak diye düşünüyorum tüm ülkeler ciddi altın stokluyor ve buna türkiye dahil çünkü değri kaybolmayacak tek şeydir sanal parayıda altına sabitleyeceklerini düşünüyorum anlayacağınız ciddi hikayeler barındırıyor gelelim 1180 den 600 kğsüre gelmede birileri bunun önceden alınmış haber diue değerlendiriyor mutlaka haber alan vardır ve pozisyonda almış olabilir ama şöyle bakmak gerek kozal arttıpı sürecte bşrçok şirkette arttı 3 kat 4 kat çünkü ülkede ciddi enflasyon var ve şirketlerin değeride tl bazında artıyor mantık basit siz o şirketi kaça yapabilirsiniz eski parayla şimdiki parayla benden bu kadar herkese hayırlı kazançlar elimde yüklü mal var maliyet 364 nasip diyip bekliyorum
    Dum tıs dum tıssssd
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 325/369 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •