Sayfa 367/369 İlkİlk ... 267317357365366367368369 SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Sirket bağış yapmaktan yemekten birsey bırakırsa. Her ceyrek ürettiği ons azalıyor. 6 aylik karı çoğu kkm den finansal gelirlerden. Faaliyet gelirinden bir kari birakmadilar

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Herkes 10 kazanıyorsa biz 2 kazanıyoruz amma bu baskılama yakında bitecek belki haftaya 32 kırılıp 41 e yol alınır

3. Ben dayanamadım çıktım zaten sattıktan sonra tavan yaptı düşerse belki geri alırım ,iyi kazançlar.

4. Tekkedeyim afiyetle yiyorum
    Menü daha da zenginleşecek inşallah

5. Kozal İçin Yapay Zeka İle Bilanço Analizim:

https://www.youtube.com/watch?v=pvpJ1krsYWc

6. 20 gündür kimse yazmamış (kalmamış). Bugün altın ithalatına yeni sınırlamalar getirildi. Sanki birileri kozalı alacak, alıcıya çıkarılan kanunlarla kolaylık mı sağlanıyor.

7. Bu yönetimle zor arpalik halime geldi.Faaliyet geliri yok neredeyse kkm ile kar etti en şom ceyrek. Kozaa madencilik bist 30 çıktı şirketleri süper yönetiyor hazine
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    20 gündür kimse yazmamış (kalmamış). Bugün altın ithalatına yeni sınırlamalar getirildi. Sanki birileri kozalı alacak, alıcıya çıkarılan kanunlarla kolaylık mı sağlanıyor.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Güzel sıkışan ortalamalar,fiyatlar,trendler....

Sıkışan herşey güzeldir bir yöne patlar )

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 367/369 İlkİlk ... 267317357365366367368369 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •