Sayfa 56/369 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 441 - 448 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Boş yapan arkadaşları gerçekten nasıl engelleyebiliyoruz.Gereksiz mesaj .Satsın malı diye dua ediyorum

2. Enteresan bir şey gördüm dayanamadım paylaşayım dedim. Finansmaynette kozala yorum yapan biri şöyle yazmış "gulnazhorasan
    7 gün önce
    140 üzerinden satın kaçın .. Yabancı böyle yapıyor .." Ama bunun daha önce sattım diye bir yazısı olduğunu hatırladım aradım ve buldum "gulnazhorasan
    2 ay önce
    Kağıt deli gibi yükseldi. Borsa zirvesinde. Koza altın zirvesinde. Eee bize de satmak yakışır 93 den.. oh bea 77 den geçen ay 770 binlik almıştı babam. 930 bin oldu. Beleş 1 ayda 160 bin..Valla yabancılar satmadan biz satıp kaçalım :D 80 küsürlere mutlaka kar satışlarıyla beraber düşer. Y.T.D"
    )İşte bir utanmaz. İki ay önce yazdığı yerden nereye gelmiş kağıt hala utanmadan yeniden yazıyor. İşte böyle utanmazlarla birlikte yaşamak zorundayız.

3. orda üyeliğim olsaydı direk gözüne sokardım ama neyse deyip geçtik

4.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    Enteresan bir şey gördüm dayanamadım paylaşayım dedim. Finansmaynette kozala yorum yapan biri şöyle yazmış "gulnazhorasan
    7 gün önce
    140 üzerinden satın kaçın .. Yabancı böyle yapıyor .." Ama bunun daha önce sattım diye bir yazısı olduğunu hatırladım aradım ve buldum "gulnazhorasan
    2 ay önce
    Kağıt deli gibi yükseldi. Borsa zirvesinde. Koza altın zirvesinde. Eee bize de satmak yakışır 93 den.. oh bea 77 den geçen ay 770 binlik almıştı babam. 930 bin oldu. Beleş 1 ayda 160 bin..Valla yabancılar satmadan biz satıp kaçalım :D 80 küsürlere mutlaka kar satışlarıyla beraber düşer. Y.T.D"
    )İşte bir utanmaz. İki ay önce yazdığı yerden nereye gelmiş kağıt hala utanmadan yeniden yazıyor. İşte böyle utanmazlarla birlikte yaşamak zorundayız.
    Aynen öyle kritik soru nerde alınır nerde satılır.
    Teknik, Temel, Takas analizlere bu soruların yanıtlarını bulmada yararlanmak için bakıyorum. Önümüzü görebilmek için. Ky hep en düşükten alayım yüksekten de satayım istiyor ama borsa trendleri takip ediyor. Bir hisse ne sürekli artar ne de sürekli çıkar. Bazen kar realizasyonunu gün içinde yapar.
    GULNAZHORASAN çok basit hesapla
    10.000 lot 77 den almış
    93 den de satınca 10.000x93=930.000 TL
    Oysa bugün 147.000 TL den satsa 700.000 TL kar.
    Çok büyük kazanç.
    İşte bu yüzden geleceğe yönelik projeksiyon amaçlı TTT Temel-Teknik -Takas analizi yapanlara teşekkür ederim.
    Şu engelleme amaçlı olarak boş boş yazan kullanıcı hesabına tıkladım.
    "Add as a friend " çıktı 😀😁😁 kabus gibi

5. Tek kelime ile; Değmez..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ank06 Yazıyı Oku
    Aynen öyle kritik soru nerde alınır nerde satılır.
    Teknik, Temel, Takas analizlere bu soruların yanıtlarını bulmada yararlanmak için bakıyorum. Önümüzü görebilmek için. Ky hep en düşükten alayım yüksekten de satayım istiyor ama borsa trendleri takip ediyor. Bir hisse ne sürekli artar ne de sürekli çıkar. Bazen kar realizasyonunu gün içinde yapar.
    GULNAZHORASAN çok basit hesapla
    10.000 lot 77 den almış
    93 den de satınca 10.000x93=930.000 TL
    Oysa bugün 147.000 TL den satsa 700.000 TL kar.
    Çok büyük kazanç.
    İşte bu yüzden geleceğe yönelik projeksiyon amaçlı TTT Temel-Teknik -Takas analizi yapanlara teşekkür ederim.
    Şu engelleme amaçlı olarak boş boş yazan kullanıcı hesabına tıkladım.
    "Add as a friend " çıktı ������ kabus gibi
    Burada herhangi bir kişi için mesajı göndermedim. Sadece somut bir rezaleti ortaya koymak istedim. İnsanlar hata yapabilir ama hatayı kabul edip tekrarlamamak lazım. Ezelbayraktar yazıyor, evet bende bazen anlamakta zorlanıyorum ama kendince yorumluyor saygımız var sevmeyen dikkate almaz tabi su gülnaz horosan gibi bir yanlış olursa elbet cevap verilir. Ben ezelbayraktarın yorumundan ziyade burada grup şirketleri de olsa diğer şirketleri öneren yazıyalara karşıyım. Burda böyle yazılıyorsa anlamı nedir kozalı sat onu al. Şimdi bu doğru mu.

7.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    Burada herhangi bir kişi için mesajı göndermedim. Sadece somut bir rezaleti ortaya koymak istedim. İnsanlar hata yapabilir ama hatayı kabul edip tekrarlamamak lazım. Ezelbayraktar yazıyor, evet bende bazen anlamakta zorlanıyorum ama kendince yorumluyor saygımız var sevmeyen dikkate almaz tabi su gülnaz horosan gibi bir yanlış olursa elbet cevap verilir. Ben ezelbayraktarın yorumundan ziyade burada grup şirketleri de olsa diğer şirketleri öneren yazıyalara karşıyım. Burda böyle yazılıyorsa anlamı nedir kozalı sat onu al. Şimdi bu doğru mu.
    Burası KOZAL formu tabi ki konu kozal olmalı. Arada IPEKE ve KOZAA da korelasyonu analizi konulabilir. Sonuçta iç içe şirketler. Birbirlerinin arasında ortaklık yapıları var. Er yada geç birbirlerini korele ediyorlar. Bu formda da BURVA Burçelik konusu da gına getirdi. Kimsenin yazmasına da karşı olmamak gerekir ama yazılar hakaret içermemeli.
    Farkında mısınız?
    Genç dinamik çalışkan üretken Denizkiraz kardeşimiz paylaşım yapmaz oldu. En azından bir trend çizer alt üst bahtlarını destek direnç noktalarını hangi kanal içinde hareket ettiğimiz konusunda bir fikir verirdi. Farklı trend kanal çizen grafiğini paylaşır aykırı projeksiyon ön görüşü sunabilirdi.
    Burda son günlerde haftalarda aylarda grafik sunulmaz oldu.

Bir grafiği ister beğenirsin isterse beğenmezsin ama onu hazırlayıp şurda paylaşana da hakaret edilmez.
    Doğrusunu yapabiliyorsan bir grafik bilgi belge çıkart yok. Sadece olmaz yanlış kötüleyerek tü kaka denilerek bir yere varılmaz.
    Tamam olmamış kötü dedin doğrusunu sen paylaş o da yok. Boş boş laf kalabalığı ile burayı meşgul etmek de bir yere kadar.

Meyve veren ağacı taşlanır derler ya. Sadece taşlama hakaret var.
    Sağa sola laf sokmadan yazsın. Kimse burda karşılıklı tartışmaktan keyif almıyor.
    Hoş olmayan bir durum.
    Arlanmasını bilene.

8. Engellemek istediğiniz kişinin üstüne tıklıyorsunuz, açılan pencerede sol da ret listesine ekle kısmı var oraya tıklayıp onayladığınız zaman, ilgili kişinin yazılarının içeriği görünmüyor sadece ismi gözüküyor. Böylece gereksiz polemik yazı yazanları görmemiş oluyorsunuz.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 56/369 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •