Sayfa 46/369 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 361 - 368 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. bence tehlikeli yerlerdeyiz hepsi dirençte. ipek daha önce gördüğü tepede. kozaa 1855 fibo direncinde kozal kanal direncinde.anormal bir kar artışı da yok bence bilanço gelene kadar buralardan mal verecek. bu arada neden 2019 rezerv raporunu yayınladılar anlamadım 2020 yayınlamaları gerekmiyor muydu. bence 2020 raporunu ve bilançoyu beklerken ky mal satamaz bu fiyatlardan verip %10 geri çekiliriz bir kaç ay diye düşünüyor olabilirler. borsadaki tum hisseler önceki tepesinin ortalama %10 altında spekler anlaşmış gibi sanki. beklentisi yuksek ve ucuz olan kozal koç gibi şirketler ikili tepedeler. kırmaz demiyorum kırabilir de elbet dirençleri ama bizim spek son 8 bilançonun açıklanmasından sonra sadece bir kez yukseldi 2020 birinci ya da ikinci bilançoydu sanırım diğerlerinde hep düştü. dün biraz azalttım kozalı ..işc ykb vakıf aldım kozal düşerse tekrar girerim elbet.
    Son düzenleme : yasemin5566; 13-02-2021 saat: 16:17.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    sizde biraz matematik bilseydiniz bunları yazmazdınız. üzgünüm ama gerçek bu.
    dün ve önceki gun yuksek fiyattan ipek kozaa satıp kozala gecenler en çok kazanan olacak. kozal dün zaten %5.5 yukseldi.. ha matematiğe gelince 5 yıllık kozaa kozal trendi dayadım gözünüze daha ne yapayım. toplanan paranın %46sı kozaanın %56sı kozalın.. aradaki fark %18.. ve bu fark bileşik kar oluşturuyoe her bilançoda.. cehalet boyle bir şey..
    Son düzenleme : yasemin5566; 13-02-2021 saat: 16:18.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bank of Amerika en iyi göstergeymis kağıtta. Çünkü adamlarda para çokmuş. Onu kozal da tutan sebep ne diye sorsak cevap basit; bir günde on milyon larca kâr ediyor. Peki yerli olarak onu kim kağıtta tutuyor başka önemli amacı varmı muhtemelen vardır. Ama bu ikincil önem taşıyor ve fikrim yok. Ama bank of Amerika nın kağıtta olması yeterli.

Yani o kadar neden varken bula bula bu gostergeyimi buldun diyen için evet bunu buldum. Çünkü bu finans aktörleri götürüyor kağıdı. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. gübre gibi gidecekse ve iyi bir grup varsa ne içerden iyi haberler alıp ne zaman geleceğini bilerek yukarı sürüyorlarsa ne temel,ne bilanço ne rezerv bilinmezliklerini biliyor ve o zamana kadar götüreceklerdir..madencilik cazip hale gelecek ve maden şirketleri pandemide ilaç ,teknoleji ve teknik malzeme üreten ve tarıma dayalı şirketler kat be kat gitmişse şimdi enerji,madencilik ve tekstil ön plana çıkacaktır...tarımsal şirketler her daim cazibesini sürdürecek...pandemi sonrası havacılık,trizm vs vs..
    kozal 150 üstü kalabilirse daha değişik bir hal alabilir diye düşünüyorum..ama borsa bu ??

5. Pek yanıltıcı cazip göstermek istemiyorum ama kozal gidiyorda ipek ve kozaa vitese bile takamıyor diye hararetli bir biçimde hak aranır biçimde sorulabiliyorsa buna karşın şöyle bir soru ile yanıt verilebilirmi; yüzde olarak kozaa ve ipek en az 5 kat kozal dan önde hele onlara biraz yetişsin de onlara yine sıra gelsin..

Yani bu sadece simdilik bir hülya ama böyle bir amaç varsa kozal kolay durmaz. Yalnız bu ralli şeklinde seri biçimde gitmez.. beklentileri kullanmak varken niye SPK ya takılsın değilmi.. bunlar şimdilik hülyadan ibaret sadece. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Hissesi alan vede satan neden bunu paylaşmak gereğini duyar acaba bu forumda yazanlara yön vereceginim zannediyor
    Ayrıca bu forumda aldığı başka hisselerinin ismini vererek ne yapmak istiyor yazmış olmak için yazmak herhalde
    Bu hissede teknik vede takasa takılanlar kayboldu
    Thissenin temelidir ve beklentisidir gerçek olan gerisi teferruat tır.
    Sagliklar

7. Spek dolmus burasi. Ama gorecegiz saftalari bu lafimi unutmayin, kolay kolay yazmam bunu hatta hic bir kagida yazmadim.

8. Biray aciklama getirirmisniz, sizin beklentinizi ogrenebilirmiyiz. Bol
    kazanclar

Sayfa 46/369 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •