Sayfa 302/369 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Tamamen bir komplo teorisidir (YTD). Geçmiş yıllarda Migrosun Kipayı bünyesine katarken yaptığı üçkağıdı ve KY sebep olduğu kayıpları hatırlıyorum. Bu gruptada benzer bir şey olabilirmi???? Şirketi kapıyoruz yeni bir şirket kuracaz (örneğin maden / Gaz ltd.) diyip, KY dan elindeki hisseleri geri vermeleri istenirmi??? Gönüllü vermeyene de al sana bu kadar değer biçtim diyip zorla bizi biçerlermi??
    Komplo teorisidir, asla YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Tamamen bir komplo teorisidir (YTD). Geçmiş yıllarda Migrosun Kipayı bünyesine katarken yaptığı üçkağıdı ve KY sebep olduğu kayıpları hatırlıyorum. Bu gruptada benzer bir şey olabilirmi???? Şirketi kapıyoruz yeni bir şirket kuracaz (örneğin maden / Gaz ltd.) diyip, KY dan elindeki hisseleri geri vermeleri istenirmi??? Gönüllü vermeyene de al sana bu kadar değer biçtim diyip zorla bizi biçerlermi??
    Komplo teorisidir, asla YTD.
    Bir arkadaş yazmıştı kot dan çıkarılılrmı diye..o geldi aklıma

3. 19 Nisan itibariyle genel kurul başlayacak. Kurulda onay sonrası resmi gazetede yayınlanacak hepsi okey peki sonrasi?
    Hukukçu arkadaşlar varsa bizi bilgilendirebilir mi.. Genel kurul çağrısı ne zaman oluşur? Meclis onay sonrası beklenti bitti mevzusuna çekip tahtada satışa geçen çakallar(kurum olarak) olur mı? Kafada deli sorular..

Alıntı Originally Posted by Kingkong Yazıyı Oku
    19 Nisan itibariyle genel kurul başlayacak. Kurulda onay sonrası resmi gazetede yayınlanacak hepsi okey peki sonrasi?
    Hukukçu arkadaşlar varsa bizi bilgilendirebilir mi.. Genel kurul çağrısı ne zaman oluşur? Meclis onay sonrası beklenti bitti mevzusuna çekip tahtada satışa geçen çakallar(kurum olarak) olur mı? Kafada deli sorular..
    Genel kurul toplanmasada.
    Varlık fonu yetkisini kullanarak kar payını açıklayabilir.
    Bu tür şirketlerde türk ticaret kanunu askıya alınıyor.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Genel kurul toplanmasada.
    Varlık fonu yetkisini kullanarak kar payını açıklayabilir.
    Bu tür şirketlerde türk ticaret kanunu askıya alınıyor.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar
    teşekkürler.
    Nakit ihtiyacı sebebiyle önce temettüyü alıp sonra satışa geçeceğini düşünüyorum, ancak tahtada etkisi nasıl olur belirsiz.
    Malum kötü niyetli bir tahtacısı ve işten anlamayan yöneticileri var.

Alıntı Originally Posted by Kingkong Yazıyı Oku
    teşekkürler.
    Nakit ihtiyacı sebebiyle önce temettüyü alıp sonra satışa geçeceğini düşünüyorum, ancak tahtada etkisi nasıl olur belirsiz.
    Malum kötü niyetli bir tahtacısı ve işten anlamayan yöneticileri var.
    Yanılıyorsunuz varlık fonu temettü alsa bile bir hesapta tutacak
    Varlık fonuna bir getirisi yok.mahkeme biterse ancak o zaman hazineye geçerki oda süreç uzun.
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yanılıyorsunuz varlık fonu temettü alsa bile bir hesapta tutacak
    Varlık fonuna bir getirisi yok.mahkeme biterse ancak o zaman hazineye geçerki oda süreç uzun.
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    Varlık fonu davası olan pay sahiplerinin temettüsünü tutar borsada işlem görenlerin değil

Sayfa 302/369 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •