Sayfa 44/369 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 345 - 352 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Bu kozal da yok yok. İş yatırım niye satıyorki mesela? Ama diğer yandan endex -50 iken hareketi ARTIDA iştahlı biçimde devam ediyor.
    ÇED raporu gelebilir deniyor bu gün. Valla ben bu kağıda tüm sıradışılıklarına rağmen güveniyorum. Belli bir yerden sonra gerekli teknik göstergeleri saglarsa seri de yapabilir diye düşünüyorum ve bu çok uzun sürmeyecek. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Valla gardaş takip ediyorum seni bende acaba diyorum yani ama olmuyor. Ama inancın sağlamlığını korumaya devam ediyor. Devam etsin bakarsın gerçek olur bizde sebepleniriz. Kozal kozaa ipek gibi gruplarda genelde bası çeken bir kağıt olur diger leri onu az çok fiyatlar. YTD.
    Sayın Ezel Bayraktar 3 grup hissesinin de trendi artık çok güçlü, bu serinin devam etmesi çok önemli. Mesela KOZAL çok sağlam bugün belki KOZAL gene başı çekecek alacak götürecek bütün grup hisselerini. Ama en önemlisi KOZAA ve İPEK hisslerininde bu çıkışlara daha güçlü destek verecek olmaları ve artık geride kalmayacaklarıdır.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

3.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Sayın Ezel Bayraktar 3 grup hissesinin de trendi artık çok güçlü, bu serinin devam etmesi çok önemli. Mesela KOZAL çok sağlam bugün belki KOZAL gene başı çekecek alacak götürecek bütün grup hisselerini. Ama en önemlisi KOZAA ve İPEK hisslerininde bu çıkışlara daha güçlü destek verecek olmaları ve artık geride kalmayacaklarıdır.
    İnşallah olsun da hepsi bizim olsun. Bu gün ÇED raporu gelirse haftanın son günü baya bir şeyler yapabilir gibi geliyor bana.

4. hafta sonu baya moralli geçecek inşallah..

5. Eskiden ipek-kozaa gider kozal ardından az az yükselirdi şimdi devran kozala döndü görünüyor. Sonuçta aynı grup Herkese bol bereketli kazançlar olsun inş.

6. Aslında rakam verseydim o da tutacakmıstı. Bazı şeylerde bizde sır olarak kalsın değilmi? Allah gönlümuze göre verdi çok şükür. İyi hatta sonları. 12.2.2021 Cuma. 144.20 kapanış.

7. İşte Bu: 144.20 Nerdeymiş 2019 Umrek Raporu, Küçükleri doktüler, İki Büyük de döküldü. Gülmekten öldüm. Vakıf-iş-İnfo geçmiş olsun.Üzüldüm. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Dentex Dentex Yazıyı Oku
    Bu ay kritik, ay sonunu merak ediyorum.

Ay sonu bakalım bu mesaja, aktif 127.4
    Aktif 144.20

Sayfa 44/369 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz