Sayfa 42/369 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 329 - 336 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    yönetim değiştikten sonra kim satar kozalını spek nasıl toplayacak? son bir yıla bakarsan algılarınla oynamış sizin spek
    Grafik güzel hocam elinize sağlık 👏👏👏

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    ben ileride ağlamayasanız diye yazdım ne haliniz varsa görün
    30 yıldır borsadayım kendime görede iyi takip ederim..her kesin fikri kendine kozalı en üstten verip koza ve ipek te demir atacağım demedim..bu grup hareketlerini yıllardır ezberledim..2 gündür yanılmadım..ağlayanda gülende kendine..

3. kap a rezerv raporu gelmiş saat 14:30 da
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. yapı kredi

5. doğru okuduysam gümüş hariç altın kesin kaynaklar 3.096 milyon ons. potansiyel ise 5.521 milyon ons

6. kozal 80 lerde bazı aracı kurumlar alıyor dediğimde sn kiraz onlar fonlara alır demişti...1 haftaya kalmadı hisse kalktı..ipekte de geçen hafta citi,doçe 1.5 mil. aldı..orada da bir arkadaş fon alımı dedi..bu yabancıda olabilir ,bıyıklıda..takaslar zordur,yanıltabilir ama bu şirkette korelasyon kolay kolay şaşmaz...en nefret ettiğim ben bildim,ben dedim demek ama yıllardır aldığım hisse topiklerinde gördüğüm ve hissettiklerimi dürüstçe paylaşırım..inşallah her yatırımcı beklediği,istediği fiyatları görür ve karla ayrılır...borsa bir okyanus bir kaşık su alana imrenmem inşallah kova kova kazanır yüzler güler...

7. Beklenen haberler,diğer yatırım kuruluşları da rezerv raporuna dayanarak fiyat güncellemelerini açıklayacaklar, buda grup hisselerindeki hareketi sıçak tutacak
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Beklenen haberler,diğer yatırım kuruluşları da rezerv raporuna dayanarak fiyat güncellemelerini açıklayacaklar, buda grup hisselerindeki hareketi sıçak tutacak
    2020 yılı rezerv kap gelirse bir çok karanlık aydınlanacaktır..grubun en büyük handikapı azalan rezervlerdi...yeni sondajlarla neler ortaya çıktı açıklanırsa hepimiz önümüzü göreceğiz...fon da altın için kurulan sistem ,beklenen mahkeme ve sonrası acaba satış olabilirmi vs vs izleyip göreceğiz.

Sayfa 42/369 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •