Sayfa 346/369 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Hayırlı olsun inşallah yolculuk başlar artık yürü gari.

Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Mesela özelleştirilebilir... Ahlatçı kuyumculuk mesela...
    Bundanbır sene once borsa gundemde Ahmet AHLATCI KOZAL ın bazı madenlerını gezmıs ve buralara satılılırsa talıp oldugunu bıldırmıstı
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

3. Develet elini çektiği an beklenti bitmiş demektir. Bu hafta satanlar uzun vade kazançlı çıkar. Devlet içini boşalttı. Seçime yakın satılır gider. Dikkat edin, yanlışlıkla içeride kalmayın. (Mesela defter değerinden çağrı falan )

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Develet elini çektiği an beklenti bitmiş demektir. Bu hafta satanlar uzun vade kazançlı çıkar. Devlet içini boşalttı. Seçime yakın satılır gider. Dikkat edin, yanlışlıkla içeride kalmayın. (Mesela defter değerinden çağrı falan )
    Bu çok iyi niyetli yaklaşımınız için teşekkür ediyorum. başka önerebileceğiniz strateji var mı acaba onları da uygulayalım. hangi kağıtları alalım mesela size kâr payı olarak da bir şeyler göndeririz güzel danışmanlık yapıyorsunuz maşallah. Yazdıklarınızın vicdani sorumluluğu da yok anlaşılan. Bu kadar rahat olduğunuza göre. Ben bu hafta elimdeki hisseleri satayım aşağı düşerse yerine koyarız size ödeme yaparım yukarı giderse zararımın yarısını karşılayın. Ne de olsa kesin konuşmuşsunuz.

5. Ereğli’de umudu kalmayan diğer hisselere sarıyor. Vay arkadaş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Bu çok iyi niyetli yaklaşımınız için teşekkür ediyorum. başka önerebileceğiniz strateji var mı acaba onları da uygulayalım. hangi kağıtları alalım mesela size kâr payı olarak da bir şeyler göndeririz güzel danışmanlık yapıyorsunuz maşallah. Yazdıklarınızın vicdani sorumluluğu da yok anlaşılan. Bu kadar rahat olduğunuza göre. Ben bu hafta elimdeki hisseleri satayım aşağı düşerse yerine koyarız size ödeme yaparım yukarı giderse zararımın yarısını karşılayın. Ne de olsa kesin konuşmuşsunuz.
    Sen devlet tokatı yemedin hiç. Devlet bunu üçte bir fiyatına sattığında aklın başına gelir. Beklenti bitmiştir.

7. Halkbank’a üç kez tahsisli yaptılar. Bireysel yatırımcı iştirak edemedi. Maden şirketlerini keşke değerinde satsalar. Alan firmalar daha ileri götürür. Ama siz buna inanırmısınız. Kim bilir ne kadar ucuza gidecek. Dikkatli olun.

8.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Halkbank’a üç kez tahsisli yaptılar. Bireysel yatırımcı iştirak edemedi. Maden şirketlerini keşke değerinde satsalar. Alan firmalar daha ileri götürür. Ama siz buna inanırmısınız. Kim bilir ne kadar ucuza gidecek. Dikkatli olun.
    Peki sanane. Foruma girip neden yazıyorsun. İyilik meleği misin. Para benim. Para bizim. Hissen yoksa öteye. Yallah

Sayfa 346/369 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •