Sayfa 330/369 İlkİlk ... 230280320328329330331332340 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. ne haysiyetsiz hisseymissin bunu bize ispatladın mallık bizde 1 tek lot bile alınmayacak hissesin

2. Spek. hazırlıksız yakalandı galiba, belkide bu hafta onay beklemiyordu bundan önce spk ya bedelsiz başvurusu yapan şirketler vardı

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Spek. hazırlıksız yakalandı galiba, belkide bu hafta onay beklemiyordu bundan önce spk ya bedelsiz başvurusu yapan şirketler vardı

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bunlara haber cokkk öncelerden gelir kabahat bizde % 400 yapmıs hisseyi bedelsiz verecek diye almamız sanki % 2000 verince zannetikki paramızı 2 ye katlayacak hayatımın en büyük yanlısını yaptım ve 2 senede kazandıgımı 20 dakikada verdim sizi bilmem ama bana müstehak oldu

4. Bölünme tarihini de açıklamadılar...

5. Arkadaşlar, bugün bir arkadaş yatırımcı ilişkilerimin telefonunu +903125871015
    paylaşmış. Ben de aradım, yazık gerçekten çok yazık. Oradaki adamla iki dakika konuşmadan bu hissenin bu hale gelmesi gayet normal diye düşündüm. Onca güzel haber gelmişti, mahkeme kazanmış, tarihinin en büyük oranında bölünüyordu. Güzel bir bilanço bekliyor . Bu güzel ortamda sen +%4 aç daha sonra böyle bir günde iki defa devre kes, sonrada taban ol. Oradan biraz kafanı kaldır yine yüklü bir satış ye. Böyle bir günde borsanı neredeyse tarihi bir çıkış yakaladığı ortamda eksi kapat. İsmini bile söylemeyen yatırımcı ilişkileri görevlisinin bu duruma gayet normal demesi o durumda gayet normal.

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    SPK onayının bu hafta gelebileceğini düşünüyorum..zaten Kayıtlı sermaye sisteminde olan bir şirket.. Benca zamanı geldi ve geçti bile..
    Keşke onay gelmeseydi.. Geldi malları koydular.. Böyle bir şey görmedim..yazıklar oldun..

7. Su hissenin ucuz oldugunu dusunen
    Varmi ..
    Hos gubrf larina gore bedeva tabi

Bu sirket 5 yildir 10 fk ustunu pek gormedi simdi 20 fk lari gordu

Ciro karlilik enflaston altinda artiyor
    Ici bosaltiliyor ama 200 den tak 650

Neyse ytd dediklerim devam

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hisse çok ucuz değil tamam ancak elindeki altın madeni ruhsatları şuanda Türkiye deki neredeyse tüm altın rezervlerinin bulunduğu alanların %60 ı.. Zamanında Türkiyeyi parsellemişler.. Açıklayacakları altın rezerv miktarlarına göre hikayesi bitmeyecek olan bir şirket..Önümüzdeki aylarda açıklanacak yeni rezervlerle birlikte bu fiatlar çok ucuz kalacak.. Neticede merkez bankası gibi bir şirket .Altın çıkarıyor dolar bazında satıyor.. Tek handikapı şirket yönetiminin belirsizliği idi onuda çözdüler. Şimdi uluslararası şirketler bile talip olabilir.. Diğer handikap ise mevcut yönetimin şirketi iyi yönetememesi.. Düzgün işini bilen bir yönetim olsa gönderdiği karın 2 katını sağlayabilir.. Elindeki söğüt madenini Gübre fabriklarına kaptırdı. Gerekli hukuki mücadeleyi iyasi baskılar yüzünden veremediler diye düşünüyorum.. Heşeye rağmen 2023 de yine KOZAL dayız..

Sayfa 330/369 İlkİlk ... 230280320328329330331332340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •