Sayfa 253/369 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Altın 634 olmuş, hala çıksam mı diye düşünüyor. Günlük getirisi endeks altında, kozaa ve ipeke ekside. Kasadaki paraların dolar/altın karşısında ezilmesinin sonucu bunlar.

2. Memlekette fiyat istikrar sağlayacak merkez Bankası lazım. Bu elimizdeki yaramaz

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Altın 634 olmuş, hala çıksam mı diye düşünüyor. Günlük getirisi endeks altında, kozaa ve ipeke ekside. Kasadaki paraların dolar/altın karşısında ezilmesinin sonucu bunlar.
    651. şubatta 155 olduğunda altın 418 civarıydı. Altın %55 artmış bu %20 eksi de. Kasadaki paralar dolar/altın karşısında eziliyorsa suç doların artmasında mı yoksa onu orada tutan yönetim de mi.

4. Kozal neden yükselmiyor...denince bazı üstadlar ons ve gram altın da yükseliş yok deniyordu...buyrun 400 lirada kozal ne idi bugün 662 lira olan Kozalda ne bir zahmet baksınlar...Kozal altının yükselişinden de düşüşünden etkilenmez...Mesele altının yükselmesi meselesi değil başka...Kozal bir şirket gibi yönetilmiyor ve sahiplik sorunu var altın yükselişi/düşüşü sinek vızıltısı...bir daha da kulağınıza küpe olsun...Altına bakmanıza bile gerek yok...

Ytd....

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ipek ve kozaa da muazzam yabancı alışı var, burada da başlarsa alımlar yükselir. Onlardan önce tekrardan eski dostum kozala giriş yaptım. artık yükselişler başlar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. Kasadaki para dolar değilse pul oldu zaten….artık içerdeki temettü de hiç oldu o zaman.Ben zor gelirim artık

7. Mübarek cuma günü kayyuma ve yönetime bi hayır duası etmek lazım, bizi ihya ettikleri için elbet

8. Yiyin ben efendiler yiyin…

Sayfa 253/369 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •