Sayfa 80/369 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 633 - 640 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Ben şahsen yanıltıcı olacak hiçbir yorum yapmadım. Çünkü yorumu yeri, zamanı ve durumuna dikkat ederek yaparım. Bir kaç kişi çok üzerime geldi o zaman ironik ima yapmış olabilirim onuda herkes anlar.

Sonuçta burası borsa speklerin bile nasıl davrandığını hatta aracı kurumlar ın aleni yanıltıcı yorum yaptıklarını görüyoruz.

Art niyetli olmadıktan sonra kişi tamamen birbirine ters yorumda yapabilir. Bu gayet doğal bir şey. Çünkü borsanın doğası böyle.

Diğer bir durumda anlık ve genel durumlarda yorumlar çelişkili görülebilir. Yine bu da doğal bir durumdur.

Dedektiflik kompleksi şeklinde suçlu yakalamaya çalışmak Hüsnü Zan dan başka birşey değildir bence. Böyle art niyetli kişiler olsa bile ne kadar etkisi olabilirki.?

Çünkü bilen zaten sadece kendi aklıyla işlem yapması gerektiğini bilir. Çömez olanlar ise genelde zaten çok bilir doğruda söylense tersini yapar. Okumuş Cahillerde en ibretlik kitledir. Çok bildiklerini düşündükleri kişilerden tüyo alarak kısa zamanda köşeyi dönme arzusunda olan kişilerdir. Borsaya ilk girdiğimde yaşamıştım böyle trajikomik bir durumu. Anlatmaya gerek yok aynı Şener Şen'in Namuslu filmi gibi oluyor olaylar.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Her eylemin başı niyet. Allah her daim iyi niyetlilerle karşılaştırsın.

Hayırlı bereketli cumalar

3.  Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku
    Hayırdır bi hafta önce Kozal şöyle de böyle de ..gidecek diyip durdunuz şimdi nerdeyse satmayan .... dır diyorsunuz. Piyasalar kötü olduğu belli de kozal hakkında mahkeme süreci yok sondaj çalışmaları konusundaki açıklamalarınız.. bu konular bi hafta önce yok muydu. Belli ki satmışsınız ve mümkünse kozal en dibe gelsin diye bi gayrettesiniz. Bir hafta önce mahkeme süreci 1 ayda bitiyordu da yeni mi 1-2 yıla çıktı. Bir hafta önce sondaj çalışmaları bir kaç ayda bitiyordu da bugün mü 3-5 sene oldu. Madem böyleydi de ne diye kozalı daha önce göğe çıkarıyordunuz şimdi kalkmış yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz. Size güvenim kalmadı
    abd karışınca dünya karıştı benimle alakası yok. sondaj konusunda rapor geldi zaten günler evvel neyi tartışıyorsunuz. mahkeme konusunda ne demişim ki. speği tanıdığım için en az 1 sene mahkemeden bir şey beklemiyorum diyorum, eğer altı ay sürecek olsaydı şu an bu fiyatlarda olmazdık. düştükçe sattım doğrusu çünkü kozal diğerlerine nazaran daha fazla düşer düşüşlerde. thy aselsan aldım biri ihya etti biri fena çarptı sonuçta bugün fullendim lot sayımı arttırdım. 127 desteğini de verdim. daha ne istiyorsunuz. neyse 1-2 saate bilanço gelir. piyasaların karışması iyidir dolar çıkar bu da faizi altını yukseltir. bizde de nakit vagonla zaten. bugün kredi kartlarını patlattım 20 bin liralık ek alım yapmak için. düşerse alırım ne üzüleceğim ki.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. 26 milyonla en çok para kozala girmiş bugün
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kağıtta Normal sağlıklı bir trend yok. Meryll de ne zamana kadar küpünü doldurmakla günü gecirir meçhul. Ama yinede 2 aydan kısa sürede % 100 prim yaptı hiç fena değil. Ama özetle çok hor kullanılan bir kağıt. Yoksa normalde en az % 250 yapacak bir kağıt rahatlıkla. Böyle olması ümit ve teselli olurmu, sanmıyorum YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Çarşamba nın takası aylar sonra ciddi citi alımı var. Ama çıkıp bofa pazartesi salı satar vs herşey olur. Bakalım bofa nın bugün aldığı 443 k nereye gidecek?

Blancolar heran gelebilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Bu saate bilanco mu birakilir.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 80/369 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri