Sayfa 279/369 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bu Çalkalamaların sonu 145 de biter Şubat ayı içinde gercekleşir diye düşünüyorum. Tabi benim görüşüm. Jeopolitik terslik olmazsa. TVF ‘ nu elini çekerse bu kagıttan; Uçar KOZAL. Hissebaşı kar inanılmaz iyi. Temmettü işi de sonunda gündeme gelirse; 2022de 205 hedefi daha oncede görülür. Ytd
    Hocam Vallahi adamın ruhunu biliyorsun ,Helal olsun sana.

2. 128 ve altından alın demiştim. Kısavadeli dip 128 e terfi etti demiştim. Aynen oyle oldu. Yarını seyredin şimdi tekrar 130.5 e kadar uçtu uçtu kuş uçtu olur. Onemli olan 128.2 üstü kapansın. 129 üstüne seans içi tekear gider. Ytd

3. Sevgili Hasan bu tahtadaki büyük portföylerden birisiyim. Yazmamın sebebi; Ky carpılmadın Robotlara . Ytd

4. Dahada ayrıntı ; Tahtada 2 grup var daha dogrusu 2 robot . Onlarında 2-3 ayakçısı var. TVF Tek tabanca . O sadece dirençlerde satıcı. Tahtanın cok yukaru gitmesini istemiyor.Hatta bu ay vergi dairedine gşdecek bilanço ile Mart ta gelecek konsolide bilanco cok farklı olacak. Herkesin istegi; Aşagı gelsinde mal topluyalım hesabı. Ytd

Dahada ayrıntı ; Tahtada 2 grup var daha dogrusu 2 robot . Onlarında 2-3 ayakçısı var. TVF Tek tabanca . O sadece dirençlerde satıcı. Tahtanın cok yukaru gitmesini istemiyor.Hatta bu ay vergi dairedine gşdecek bilanço ile Mart ta gelecek konsolide bilanco cok farklı olacak. Herkesin istegi; Aşagı gelsinde mal topluyalım hesabı. Ytd
    Hocam ne diyecegimi bilemiyorum, soktayım
    yardım ve iyi niyetiniz için minnettarım. Yazınızı okuyunca bende 128,5 den biraz aldım, Yarın İnşallah bende satarım

Dahada ayrıntı ; Tahtada 2 grup var daha dogrusu 2 robot . Onlarında 2-3 ayakçısı var. TVF Tek tabanca . O sadece dirençlerde satıcı. Tahtanın cok yukaru gitmesini istemiyor.Hatta bu ay vergi dairedine gşdecek bilanço ile Mart ta gelecek konsolide bilanco cok farklı olacak. Herkesin istegi; Aşagı gelsinde mal topluyalım hesabı. Ytd
    Neden farklı olsun
    Koza altın iştiraki yokki
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Neden farklı olsun
    Koza altın iştiraki yokki
    Yy.tv.degildir.
    Sagliklar
    Deger artış ve fayiz gelirleri bu bilançoda yeralmaz pesin vergi ödemesi için gerekli olan ana faliyet karı beyan edilir.

8. Benim bu bilançoda merak ettiklerim arasında birinci sırada kasadaki paraları nasıl nemalandırdıkları geliyor, 2. sırada da rezervlerinin durumu. Malum rezervler tükenmekte. Rezervlerde KAP göndermeden oluşmuş bilinmeyen bir artış olacağını da sanmıyorum açıkçası, ama yine de insan merak ediyor.

Sayfa 279/369 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •