Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
İyice hukukçu olduk
9 Ocak tarihinde açıklanan dava da karar verilmişti.Şimdki yeni dava mı yoksa istibaf mı.İstinaf ise sadece kararı inceler ve yargıtay öncesi kararı onar yada bozar.Eğer mahkeme bu ise sorun olmaz karar onanır ha sıfırdan bir mahkeme ise iş uzar... ingiltere kendi bankasında duran o parayı vermez
YTD
Fetodan içeri alınan sonra salınan ve tekrar içeri alınan birini duydum. Aklıma ilk gelen şey, ona verilen sürede sözünde durmamış olmaması oldu. Fetodan gelen feto ile gider. Bunu artık tüm ülke biliyor. İpek Koza fetonun ana kalesi oldu. Geçen sürede kayyumda devlet yönetimi ile bu günlere getirdi. Şuan bu şirketlerin devlete ödediği vergi dışında, devlete bir katkısı yada katma değeri var mı bunu bilmiyorum. Ama rakamlara baktığımızda devlet bu şirketlerden faydalanmalı. 15 Temmuz resmî bir bayram ise, feto terör örgütüde ülkede tescil görmüş bir durum. O halde devlet bunları alır, mahkeme bence geçmesi gereken bir süreç olarak görülmeli. Mahkeme olacak TMSF alacak, devlete devir edecek yada satacak, ama artık bir şekilde ya kendisi yada parası devlet kullanımına geçmeli. Bu benim dileğim yada isteğim değil, sadece olasılığını yazdım.