Sayfa 173/369 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Bu hafta bir duruşma olacağı söylenmişti. Tarih konusunda bilgisi olan??
    Tarihi bilen de paylaşmıyor ne yazık ki....!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Bu hafta bir duruşma olacağı söylenmişti. Tarih konusunda bilgisi olan??
    Tarihi bilen de paylaşmıyor ne yazık ki....!!!!

3. Bu hafta bir dava olduğunu açıkçası ben duymadım...bir karar duruşmasından bahsediliyordu ama ne kadar gerçek bilmiyorum.
    Firmaya hukuki sürecin firma tarafından düzenli olarak KAP'a bildirilmesi gerekitğini düşünüyorum.Nedir ne değildir yatırımcı böyle dedikodular ile iş yürütmeye çalışıyor.Ne olur ki davaları içerikleri, tarihleri ve sonuçları ile paylaşsalar ?
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Bu hafta bir dava olduğunu açıkçası ben duymadım...bir karar duruşmasından bahsediliyordu ama ne kadar gerçek bilmiyorum.
    Firmaya hukuki sürecin firma tarafından düzenli olarak KAP'a bildirilmesi gerekitğini düşünüyorum.Nedir ne değildir yatırımcı böyle dedikodular ile iş yürütmeye çalışıyor.Ne olur ki davaları içerikleri, tarihleri ve sonuçları ile paylaşsalar ?
    YTD
    Muhtemelen, yakın tarihte olan ve anlamlı bir şekilde sonuçlanabilecek bir dava yok ortada. Zaten hem şirketin hem de tahtanın durumundan belli. Bu Haziran-Temmuz'da dava olacak laflarını kim attı ilk olarak ortaya? Nereden çıktı yani bu? Ben de duydum sağdan soldan, ama güvenilir kaynaklar değiller. Sadece kulaktan kulağa dolaşan sözler. Millete mal taşıtmak için uydurulduğunu düşünüyorum.

Durum şu, şirket şu anda TMSF bünyesinde. Ve bunun kısa sürede değişmesi için bir neden yok. Dava ve sahiplik meseleleri uzun yıllar içinde çözülebilen konular. Ben, Ağrı'daki yeni madenin açılışının ve üretime geçişinin bile şirket TMSF bünyesindeyken gerçekleşeceğini düşünüyorum. Dava sonucu olarak bakmıyorum olaya. Ortada dolanan bilgilerin çoğu dayanaksız ve kaynaksız bilgiler. Davayı unutun.
    ...

5. Merhaba
    Akın İpek'in tweetlerine bakılırsa davalar çoktan karara bağlandı ama süreç tamamlanma aşamasında devam ediyor ne zaman biter bilinmez.Fakat hislerim de şöyle;
    Bu kağıta şu profiller var
    1-Yabancılar...bunlar takaslarını hukuki süreç tamamen sona ermeden ve temettü/bedelsiz kararı kokusu almadan bu kağıda artık girmez...buna bir de ülkenin ekonomik durumunu ve Bist'i ekleyin
    2-Bıyıklılar..ve onların yanına aldıkları KY
    3-Akın İpek ve malum örgütün mensupları

2 ve 3 arasındaki bilek güreşi şu anda kağıttaki hacimi sağlıyor.3 Numaralı grubun burdan gelecek geliri 2 ye pek yedirme niyeti yok ve oldukça güçlüler ne yazık ki
    Şirketin yapısı zarar görmeden devam ederse ne ala bekleriz sorun yok ama ciddi sabır lazım

Bizim focus olmamız gereken şimdi 2.çeyrek bilanço şu anda tek belli olan şey o

YTD

6. Kozaların %50.1 hissesinin müsadere ile hazineye devri hususundaki istinaf 4. Cezanın verdiği karar ceza daireleri genel kurulunda görüşülüp karar verilecek, akin ipek 'in twit attığı hususda bu karara ilişkin
    Son düzenleme : Yanlız; 28-06-2021 saat: 22:51.

bu hafta persembe dava gorulebilir diye duyum var

sonraki 10 gun icinde karar aciklanabilir
     Alıntı Originally Posted by knockermaster Yazıyı Oku
    Bu hafta bir dava olduğunu açıkçası ben duymadım...bir karar duruşmasından bahsediliyordu ama ne kadar gerçek bilmiyorum.
    YTD
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

8. Arkadaşlar,
    CinAli bir davaya katıldı sanırım bu Mayıs ayı mahkeme kararında ayrılan Akın İpek vb lerinin davası idi
    Yatırımcı ilişkileri başka bir yatırımcının kendisine verdiği bilgiye görw perşembe karar çıkacakmış dedi.Ne acı ki bir yatırımcının ki belli mi belli değil söylediğini bana söyledi...
    Firmadan KAP a düzenli hukuki süreç bilgilendirmesi yapılmasını talep ettim.Böyle dedikodu ile iş mi yapılır?
    Bu arada KY ye pazarlanan mallar için KY pazarlayanlara hesap sorsun
    YTD

Sayfa 173/369 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •