Sayfa 146/531 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1. Prkmede ''suskunluk dönemi ''& bilançoda şafak AĞRI.

2.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Prkmede ''suskunluk dönemi ''& bilançoda şafak AĞRI.
    Parkme de " ejder yüzünü gösterdi "cuma günü.

3. Dostum ilaçta fircaliyip gitmişsin gerçekten bu kadar iki arada kaldığım bir kağıt olmadı , rasyolar al diyor ama hisseye giren ky miktarı ve niteliği sat veriyor bilen de varsa başta sen dahil Allah rızası için yazsın

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Dostum ilaçta fircaliyip gitmişsin gerçekten bu kadar iki arada kaldığım bir kağıt olmadı , rasyolar al diyor ama hisseye giren ky miktarı ve niteliği sat veriyor bilen de varsa başta sen dahil Allah rızası için yazsın
    Benim farklı bi düşüncem yok dostum, hisse en ucuz kalanlardan ve en sağlam hisselerden

Bakma herkes biloya takılıyor ama bilo bence ülkenin gerçekten saygın bi iş adamı.

5.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Benim farklı bi düşüncem yok dostum, hisse en ucuz kalanlardan ve en sağlam hisselerden

Bakma herkes biloya takılıyor ama bilo bence ülkenin gerçekten saygın bi iş adamı.
    Bu bekleme beni yordu İnan ki parkmede daha netim ilaçta ise prkab gibi zamanı belli olmayan bir işin içine girmiş gibiyim şu fiyattan yüzde 10 yapsa yavaş yavaş, ky nin yüzde 90 I dökülür buna eminim.

6.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku

şöylede bi şey var
    pandemide sağlık sektörü hep gözde bir sektör oldu
    ancak
    bilançolarda piyasa haklı çıkamadı.

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu bekleme beni yordu İnan ki parkmede daha netim ilaçta ise prkab gibi zamanı belli olmayan bir işin içine girmiş gibiyim şu fiyattan yüzde 10 yapsa yavaş yavaş, ky nin yüzde 90 I dökülür buna eminim.
    prkab maliyetin kaç dostum
    tahta da cuma günü alış kademelerinde bi gariplik var, tek kademede alışa milyon lot yazdılar karanlıkta.

Sayfa 146/531 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •