Sayfa 385/531 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Koçari abim hayırlı sabahlar.
    KOZAL için iki kelem etseniz.
    152 milyon sermaye
    3 Aylık kâr 660 milyon
    Ozsermaye 8 milyar 223 milyon
    F/k 9.43
    Bedelsiz desen %5000 potansiyele sahip dolasimda %30 hisse var 45 milyon lot

2.  Alıntı Originally Posted by hngcm Yazıyı Oku
    152 milyon sermaye
    3 Aylık kâr 660 milyon
    F/k 9.43
    23 marttan sonra yaptığım en büyük yanlış koza grubuna geçmemiş olmamdır değerli forumdaşım
    öyle hatırlıyorumki artık koza grubuna geçmemin vakti yaklaştı diye bi şey demiştim.

koza grubu kayyumda olduğu için ben pek sermaye artırım kararları beklemiyorum

kozal oldukça güzel bi firma beğeniyorum
    yalnız ederinde olduğunu düşünüyorum
    diğerlerinin daha makul fiyatlarda olduklarını söylemiştim
    o çok cazipliklerini kaybettiler
    yani kısa gelecek için yeterince primlendiler diye düşünüyorum.

yalnız bu piyasada temel verileri sağlam hiç bir hisse satılıp kenara çekilinmez
    ezcümle kozal elinizde ise taşınmalı değilde almayı düşünüyorsanız hala diğer ikisinin kozaldan daha cazip olduğunu düşünüyorum.
    Son düzenleme : koçari; 18-05-2021 saat: 09:06.

3.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Can-ı gönülden tebrik ediyorum kızımızı... Büyük iş başarmış. Ses getirmiş.

Başlık sakinlerinin geçmiş bayramını tebrik ediyorum..
    teşekkürler abim.

4. Analiz- Şirket Haberleri-1 (İnfo Yatırım)

ARMDA – Şirketin kurumsal otomasyon yazılım şirketi UiPath ile distribütörlük anlaşması
    imzalandığı açıklandı.
    ARCLK – Beyaz eşya üreticisi Whirlpool Global’in Türkiye'de yerleşik %100 iştiraki
    Whirlpool Beyaz Eşya Sanayi’nin paylarının tamamının ARCLK tarafından 78,3
    milyon euroya satın alınması için Whirlpool Global ile Pay Alım Satım Sözleşmesi
    imzalandığı açıklandı.
    AKSGY – Akbatı ve Akasya AVM’lerdeki kiracılara Mayıs ayı kira ödemelerine yönelik
    olarak ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanmasına
    karar verildiği açıklandı.
    AKYHO –
    - Şirket kayıtlı sermaye tavanının 150 milyon TL’den 500 milyon TL’ye yükseltilmesine
    karar verildi.
    - 20 milyon TL sermayeli Günpak Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi unvanlı
    yeni bir şirketin kurulmasına karar verildiği açıklandı.
    AVOD – Şirketin Çorum Boğazkale’ki maden sahası için SPK’nın şirketten istediği
    UMREK raporu için çalışmaların devam ettiği açıklandı.
    BIZIM – Zonguldak Ereğli mağazasında yangın çıktığı, can ve mal kaybının olmadığı
    açıklandı.
    BTCIM –
    - Duruş bildiriminde bulunulan 1.fırının devreye alındığı açıklandı.
    - Fabrikanın Döner Fırın – 2 hattında yapılacak planlı revizyon çalışmaları nedeniyle,
    Döner Fırın – 2’nin 30 Mayıs’a kadar durdurulduğu açıklandı.
    BRYAT – Şirket tarafından Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nin 829.200.000 adet
    payının 70 milyon dolara satın alındığı açıklandı.
    BUCIM – Sermaye artırımından elde edilen fonun modernizasyon yatırım harcamasında
    kullanıldığı açıklandı.
    EKGYO – Şirket projelerinden İstanbul Beşiktaş Ortaköy Arsa Satışı Karşılığı Gelir
    Paylaşımı İşi’nin Yer Tesliminin yüklenici Pasifik – Levent Adi Ortaklığı’na
    yapıldığı açıklandı.
    ENKAI – Şubat 2019’da üretimi durdurulan Adapazarı Doğal Gaz Kombine Çevrim Sanatralinde
    elektrik üretimine tekrar başlandığı açıklandı.
    ETILR – Kapanan Edirne Keşan Franchise şubesinin, işletmecinin talebi Şirketin de
    onayı üzerine tekrar açıldığı belirtildi.
    GARAN – 92 gün vadeli 790,2 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
    GEDIK – Laplace Analytics Finansal Teknolojiler’in %10’una iştirak edinilme işlemlerinin
    tamamlandığı açıklandı.
    GLYHO – Şirketin dolaylı bağlı ortaklığı Global Ports Holding’in yabancı bir stratejik
    yatırımcı ile 5 yıllık bir kredi anlaşması imzaladığı, Global Ports Holding’in
    kreditöre teminat olarak varant ihraç etmeyi planladığı, kaynağın Global
    Ports Holding'in bağlı ortaklığı Global Liman İşletmeleri'nin yurt dışında ihraç
    edilmiş olan Kasım 2021 vadeli tahvillerinin refinansmanında kullanılacağı açıklandı.

Alıntı Originally Posted by hngcm Yazıyı Oku
    152 milyon sermaye
    3 Aylık kâr 660 milyon
    F/k 9.43
    kozal uzun zamandır benim takibimde olan, UV için aselsan ile birlikte ufak ufak sepete attığım hissedir. bence doğru düşünüyorsun,2 yıl bekleyebilirsen güzel kazanman muhtemel.

6. https://www.youtube.com/watch?v=St53y3KukDQ

Hatunun kumasını dinleme zamanıdır.

7. Analiz- Piyasa ve Teknik Görünüm
    (Ak Yatırım)

Dün hisse senetlerinde görülen olumlu işlem aktivitesinin küresel riskli varlıklardaki
    toparlama eğiliminin desteği ile bugün de devam edeceğini öngörüyoruz. Endekste
    beklenen yukarı yönlü hareketin hisse spesifik tercihler ile oluşacağını
    düşünüyoruz.
    Teknik Yorum: BIST100 haftanın ilk gününde yüksek açılışın ardından günün genelinde
    alıcılı seyrini korumayı başardı. Kapanış 1454 seviyesinde gerçekleşti. Endekste
    ortalamalar üzerindeki hareketin devamına bağlı olarak olumlu teknik görünüm
    geçerliliğini koruyor. Direnç bölgesi olarak belirttiğimiz 1450/70 bandına
    gelinmiş durumda. Bu aşamada kısa periyotta ortalamalarda belirgin yukarı eğilim
    oluşabilmesi için 1455 seviyesi üzerinde hareket gerekiyor.
    Bu durumda bandın üst sınırı olan 1465/70 bölgesine hızlıca yönelme gerçekleşebilir.
    Endekste 1470 seviyesi ise düşüş öncesi son yatay kanalın alt sınırı konumunda.
    Dolayısıyla aşılması son yatay kanal olan 1470-1590 bandına geri dönüş anlamına
    gelebilecektir. Bu durum yeni bir yukarı hareketin başlangıcı olarak da
    görülebilir. Bu paralelde 1470 seviyesi üzerindeki kapanışları olumlu teknik görünümün
    kuvvetlenmesi olarak değerlendirmek mümkün. Endekste 1440-1430 yakın destek
    bölgesi olsa da 1410 seviyesi altına inilmesi durumunda ancak kısa periyot
    için ortalamalarda yeni bir zayıflama süreci yaşanabileceğini söylemek mümkün.
    BIST100’de 1450-1440/30-1410 destek, 1465/70-1490-1505 direnç olarak belirtilebilir.

Temel Analize Dayalı En Çok Beğenilen Hisseler: ARD Yazılım, Aselsan, Coca Cola,
    Ereğli, Garanti, Medikal Park, Şişe Cam, Petkim, Tüpraşâ€™dır.

8. Artık şişe, kozaa, ipek
    parite takibimizde, diğerleride hala takibimizde
    parite yakaladığımızda gereği yapılacak
    şimdilik
    ŞİŞE
    Elbet bi gelişimde de bunda kazanacağım
    yok öyle her gelişimde kol kestirip göndermek
    6.21 ile ilk alım yaptığım mal miktarına göre
    %150 artı malla gene aldım
    %200 den fazla mal alabilmekte vardı
    olmadı maalesef erittik parayı.
    gene eksi yazdıkya
    perşembe kaldığımız yerden devam ederiz inşaallah.

Bir başka deyişle artık maliyetim 2.59.

Sayfa 385/531 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •