Sayfa 419/531 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Koronavirüs nedeniyle Rusya tarafından Türkiye'ye uygulanan uçuş yasağı 1 Haziran'da bitiyordu. Ancak Rusya, turizmcileri üzecek yeni bir karar alarak uçuş yasağını 21 Haziran'a kadar uzattı.
    https://www.haberler.com/son-dakika-...169220-haberi/

Allahın suyunu parayla satıyorlar,bedava yapacağız diyorlardı.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından su fiyatlarına yüzde 25'e varan zam teklifi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde reddedildi. Ayrıca, insani su tüketim hakkının kaldırılması teklifi ise onaylanmadı.
    https://www.haberler.com/iski-nin-su...168827-haberi/

3. Ulan Allah'ın suyundan üretilen elektrikten dağıtım ,iletim ,kaçak , ğöcek okuma ,bakma ,çakma adı altında niye zam yaparlar bı turlu annayamiyorum.,.

Heee şimdi sırası geldi , fitch oğlu fitch e inanalim , yumurta bı yerine sıkışmış kuluçkadan kalkamayan arkadaşlar için ,askıda tuzluk kampanyasi açıyorum , evde tuzluk bulamayan askıdan alıp koşsunlar , dış güçlerin peşinden
    😁😁😁

kıyamam. askı falan yetişmez,size çok lazım. tuz fabrikası tahsil edelim anca kurtarırsınız.

5. Hadi geçti ,hadi erenkoye geldik 😁😁😁

Eski dostum kertenkele , illa ketilenkele veya kettirtenkele olmak istiyorsan yolun açık olsun 😁😁😁
    Selametle

6. Baskanlik sistemi geleli uçtuk be.
    Bazıları hala kuluçkada. Civciv cıkartmaya calışıyor.
    Üc yıl önce dolar 3.5 tu şimdi 8.5
    Bakkalda, markette, manavda, benzin istasyonunda, elektiriğe dogalgazığa, iģneden iplige herşeyin fiyatı yüzde yüz arttı.
    Nasıl oluyosa tüikin enflasyon rakamı artmıyor.
    Memura emekliye daha az ödeme yapmak için 3 yıldir tüik düşük enflasyon verisi açıklıyor.
    Madem yüzde 7 büyüdük. Emekli maaşıma Enflasyon artı yüzde 7lik zam isterim. Veremezler ki. Kasa tamtakır.
    Yüzde 7lik büyüme şu sekilde;
    Önceki yüzde 5 küçülme artı yüzde 2lik kredi ile borçlanarak büyüme.

siz çatlasanızda patlasanızda ortadan adana karpuzu gibi yarılsanızda petrolüde çıkaracağız,gazıda çıkaracağız,yerli otomobilide yapacağız,ayada gideceğiz.. sizin yapılamaz dediğiniz,yapturmazuk dediğiniz herşeyi yapacağız. hemde size rağmen yapacağız.
    daha size teslim edilen atlara sahip çıkamadınız Allah muhafaza devlete nasıl..... tövbe tövbe neler geliyo aklıma...

8. Bu sondaj borusunu hep bize giriyor.
    Gaz da bulursunuz b..k da.

Sayfa 419/531 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •