Sayfa 447/531 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bazen OV yada UV düşündüklerim için bende tekniğine güvendiğim kişilerden fikir alırım,ikinci bir bakış açısı her zaman iyidir fakat yapacağım hareketten kimse sorumlu değildir,kendim karar veririm.
    senin yatırım stratejinede yazdığın hisselerede katılmıyorum. belki aksen ve sarky, diğerlerinin hiç biri benim ekranımda yok, izlemeye bile değer görmüyorum. eskiler,çok konuşan çok hata yapar demiş, borsacı eskilerde diyorki çok zıplayan çok kaybeder. sende ikiside var Maşallah. bende bu akşam çok konuştum,hata yapma kıvamına gelmeden bitireyim.
    kimseyi sorumlu tuttuğum yok
    ertesi yada 2. gün kazanamadığı ihaleyle ilgili bi haber düştü
    muallak da
    onun için hızlı aldılar.

2. .....................n neyi konuşuyoruz allah aşkına
    sen bi tek yazdığım prkabda mı kazandın.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    .....................n neyi konuşuyoruz allah aşkına
    sen bi tek yazdığım prkabda mı kazandın.
    ufak bi miktarda trgyo vardı. gerisinden bişey alamadık,belki az bişeyde kaybettik. neyse sen seri atışlara devam et,ben nişan alıp beklemeye. çok gevezelik ettik milleti bıktırmadan kaçayım.

4. Bana göre benim bakış açıma göre doğru bildiğim şeyi yazarım
    değil babamın oğlu
    babam da olsa fark etmez.

5. https://www.ensonhaber.com/gundem/re...oncu-bir-aktor

Reuters: Türkiye İHA pazarında öncü bir aktör
    Reuters, Türkiye'nin İHA pazarında öncü bir aktör haline geldiğini ve hiçbir ülkenin İHA dinamiğinden Türkiye kadar faydalanmadığını yazdı.

Bizde zaten siz memnun olasınız diye değil olmayasınız diye yapıyoruz, ÇATLAYIN.

6. https://www.ensonhaber.com/dunya/kir...urkiye-sarkisi

Kırgız sanatçı Turdakun Niyazaliyev büyük beğeni toplayan ’Büyük Türkiye’ isimli marşının klibini yayınladı.

KLİBİNDE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, NECMETTİN ERBAKAN GİBİ İSİMLERİN PORTRELERİNE YER VERDİ
    Klibinde Metehan, Oğuzhan, Ertuğrul Bey, Osman Bey, Sultan Fatih, Kanuni Sultan Süleyman, Abdülhamid Han, Necmettin Erbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portrelerinin yer aldığı şarkı, büyük Türkiye devletinin Türk ve İslam Âlemi'ne sahip çıktığını anlatıyor.

7. Analiz- Hisse Teknik Görünümleri (ALB Menkul)

ARCLK
    -Uzun vadeli devam eden yükseliş trendi korunuyor.
    -Tepe bölgede alçalan takoz formasyonu görüntüsü izleniyor.
    -Formasyon içirişinde 30.80 seviyesinden geçen alt destek üzerinde hareketlerde
    32.00 ilk direnç olarak izlenebilir.
    -32.00 seviyesi üzerinde 32.50 seviyesine doğru yükseliş yaşanabilir.
    -30.80 seviyesi altında yükselen trendin geçtiği 29.90 seviyesine doğru geri çekilme
    hız kazanabilir.
    - Spot Fiyat : 31.28

TCELL
    -Yükselen trend üzerinde güçlü görünüm devam ediyor.
    -20 / 50 / 200 günlük ortalamalar üzerinde kalıcılık sürüyor.
    -Yükselen trend 16.10 seviyesinden geçmekte.
    -16.10 seviyesi üzerinde kalıcılık devam ettiği sürece 16.90 ilk direnç olarak izlenebilir.

- Spot Fiyat : 16.50

8. Analiz- Teknik Bülten (Şeker Yatırım)

TEKNİK BAKIŞ

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi bankacılık endeksindeki %1,19 yükseliş
    öncülüğünde günü %0,52 yükselişle 1.456,68'den kapattı. Endeks gün içinde
    1.447, kısa vadede ise 1.430 üzerinde tutundukça geri çekilmeler olsa da yükselişini
    1.465- 1.466 aralığı ilk hedef olmak üzere bu aralık üzerindeki hacimli kapanışlarda
    1.490-1.492 aralığına doğru devam ettirmesi beklenmektedir. Endeksin
    1.447 altında geri çekilmesini 50 GHO'nın geçtiği 1.430-1.435 aralığına doğru
    devam ettirebilir. Kısa vadede bu aralığa gerileme yeni alım fırsatı, 1.466 ve
    üzerine düşük hacimli yükselişler ise gün içi kar satışı fırsatı olarak takip
    edilebilir. Endeksin 1.430 altındaki kapanışlarda kısa vadeli yükseliş eğilimini
    sondırarak kar satışlarının 1.393-1.400 aralığına doğru güçlenmesi beklenir.
    Saatlik göstergelerde oluşan negatif uyumsuzluk gün içinde yükseliş eğilimi devam
    etse de kar satışı yaşanma riskinin yükseldiğine işaret ediyor. Ancak teknik
    göstergelerdeki genel güçlü görünüm kar satışları yaşanma da alım fırsatı olacağına
    ve endeksin yükseliş eğilimini devam ettireceğine işaret ediyor. Endeksin
    güne yükselişle başlaması bekleniyor

Sayfa 447/531 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •