Sayfa 448/531 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1. Bir kaç kere yazdım
    gedza
    makul fiyatlarda İKEN ve elimde yokken tüm atkadaşlara sabırla taşımaya devam edin dedim
    rabbim şahit
    özelden yazdıklarımı ben biliyorum.
    Bi daha gedza ile ilgili tek kelime yazmayacam.
    Fikrim belli.
    Ciddi potansiyel olduğunu düşündüğüm zamanlarda taşıyın demişim
    bundan sonra gene öyle olduğunu düşünsem almamam içinde yazmamam içinde bi sepep yok
    aksini düşünen beni zerre miktar tanımıyordur. ZERRE MİKTAR.
    almak bir tuşa dokunmaya bakar.
    Son düzenleme : koçari; 11-06-2021 saat: 09:52.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Bir kaç kere yazdım
    gedza
    makul fiyatlarda İKEN ve elimde yokken tüm atkadaşlara sabırla taşımaya devam edin dedim
    rabbim şahit
    özelden yazdıklarımı ben biliyorum.
    Bi daha gedza ile ilgili tek kelime yazmayacam.
    Fikrim belli.
    Ciddi potansiyel olduğunu düşündüğüm zamanlarda taşıyın demişim
    bundan sonra gene öyle olduğunu düşünsem almamam içinde yazmamam içinde bi sepep yok
    aksini düşünen beni zerre miktar tanımıyordur. ZERRE MİKTAR.
    almak bir tuşa dokunmaya bakar.
    hayırdır,bayram değil seyran değil 500 hisse arasından gedza niçin aklına geldi? hisse alacak kişinin seni değil hissesini tanıması gerekiyor zaten. daha kuvvetli kulaçlar lazım toprağım,akıntı sert.

3. rçelik, Türkiye'nin ilk özel kablosuz ağını kurmak için Nokia ve Türk Telekom ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı**

Arçelik, Nokia ve Türk Telekom ile Türkiye'nin ilk 5G'ye hazır özel kablosuz ağının
    kurulması kapsamında stratejik ortaklık anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma
    kapsamında Nokia'nın özel kablosuz ağı, Arçelik'in video tabanlı üretim süreçleri
    analizini, iç mekan konumlandırmasını ve AGV performansını destekleyecek. Bunun
    yanı sıra Nokia ve Türk Telekom, Türkiye'deki ilk ticari özel 4.9G/LTE ağını
    da devreye sokacak. Endüstriyel 5G'ye hazır özel kablosuz ağ, Arçelik'in ileri
    teknolojiye sahip Çayırova'daki çamaşır makinesi üretim tesisinde kurulacak.
    Geleceğe uyumlu ve 5G'ye hazır Nokia ağı, Arçelik'in dijital dönüşümünü hızlandırırken
    Endüstri 4.0 kullanım senaryolarının uygulanmasını kolaylaştıran bir platform
    haline gelecek.

Nokia ve Türk Telekom ile yapılan bu ortaklık anlaşmasının önemine değinen Arçelik
    Strateji ve Dijitalden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Utku Barış Pazar, "Arçelik
    olarak, yeni teknolojileri iş modelimize entegre etme konusunda kararlıyız.
    Bu uygulama sayesinde Arçelik üretimin dijitalleşmesi alanında ön saflarda konumlanıyor.
    Nokia ve Türk Telekom'un da bu iş birliğine dahil olmasından son derece
    memnunuz. Yaptığımız anlaşmayla ilk etapta bu ağ, otomatik yönlendirmeli araç
    (automated guided vehicle - AGV) performansını artırmak için tesis genelinde
    yaygın, güvenilir ve düşük gecikmeli bir kapsama alanı sağlayacak. AGV'lerin
    parça lojistiği kapsamında üretim süreci boyunca kullanılmasıyla birlikte, AGV
    hızı, kontrolü ve operasyonel verimlilik artırmayı hedefliyoruz. Bu ağ aynı zamanda
    iç mekan konumlandırma sistemimizi yüksek doğrulukta destekleyerek gerçek
    zamanlı varlık konumu takibi sağlayacak. Ayrıca video analitiğine dayalı yeni uygulamaları
    sayesinde fabrika güvenliğini de artıracak. Gelecekte devreye alınabilecek
    kullanım senaryoları arasında artırılmış ve sanal gerçeklik, dijital ikizler,
    envanter kontrolü, güvenlik ve tesis yönetimi, kalite-kontrol, uzaktan denetim
    için yüksek çözünürlüklü video ve tesis genelinde sesli ve görüntülü iletişim
    yer alıyor" dedi.

Bu özel kablosuz ağın Arçelik'in dijital üretim sistemleri stratejisinin ayrılmaz
    bir parçası olacağını, bu noktada Nokia ve Türk Telekom ile çalışmayı dört gözle
    beklediklerini söyleyen Pazar, "Yeni 5G'ye hazır özel kablosuz ağın üretkenliği,
    verimliliği ve güvenliği artırmaya yardımcı olabilecek 30'dan fazla kullanım
    durumu belirledik" dedi.

Türk Telekom Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Eser ise konuyla ilgili
    şunları söyledi: "Türk Telekom'un, Türkiye'deki ilk özel kablosuz ağın uygulanmasındaki
    rolü önemli bir dönüm noktasıdır. Arçelik'in dijital üretimde zirvede
    olan yetkinlikleri, Türk Telekom'un bağlanabilirlik ve şebeke teknolojilerindeki
    öncülüğü ve Nokia'nın uluslararası deneyimi bir araya gelerek yeni nesil "Akıllı
    Fabrika" projesini oluşturdu. Türkiye'nin sanayi alanında dijitalleşmesinin
    göstergelerinden biri olacak bu proje, verimi, esnekliği, kaliteyi ve üretkenliği
    yüksek seviyelere taşıyarak, Endüstri 4.0'ın en gelişmiş uygulamalarına
    ev sahipliği yapacak."

Eser sözlerini şöyle sürdürdü: "Türk Telekom olarak, Nisan 2019'da Nokia ile birlikte
    gerçekleştirdiğimiz 'Akıllı Fabrika' denemesiyle Türkiye'nin ilk Endüstri
    4.0 Mobil Şebeke denemesini hayata geçirmiştik. Amacımız, kritik endüstriyel uygulamalarda
    hataları minimuma düşürmek, üretimi ve verimliliği arttırmak hedefiyle
    mobil şebekenin sağladığı düşük gecikme süresi, yüksek bant genişliği ve yüksek
    veri iletim hızı ve güvenilirlik kabiliyetlerinin kullanıldığı akıllı fabrika
    uygulamalarını gerçek hayata taşımaktı. Bugün bu hedefin gerçekleştiği çok
    önemli bir ana tanıklık ediyoruz. Türkiye'nin dijital dönüşümünün lideri olarak,
    5G'ye uyumlu yeni nesil şebeke ile sektöründe lider şirket Arçelik'in üretimde
    dijitalleşmesine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz."

Nokia Global Bulut ve Ağ Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Raghav Sahgal, "Arçelik,
    iş akışlarına ve üretim uygulamalarına en son yenilikleri getirme konusunda
    oldukça ilerici bir yaklaşıma sahip. Türkiye'de bir ilk olan 5G'ye hazır özel
    ağın Arçelik için uygulanması, hem üretimde dijitalleşme yaklaşımında önemli bir
    adım hem de bölgedeki inovasyon uygulamaları için ilham verici bir örnek."

Söz konusu iş birliği hakkında görüşlerini paylaşan Nokia Türkiye Ülke Müdürü Özgür
    Erzincan, "Türk Telekom ile yakın iş birliğimiz sayesinde, Arçelik'e Türkiye'deki
    ilk 5G'ye hazır özel kablosuz ağı sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu ağ,
    Arçelik'in küresel üretim devleri karşısında inovasyon çalışmalarını hızlandırması
    ve sektör liderliğini pekiştirmesi açısından çığır açıcı bir platform sağlıyor"
    dedi.

Bi gün patlayacak, bunca haber akışı sonrası da
    ..........................

4. Bi gün patlayacak, bunca haber akışı sonrası da
    ..........................[/QUOTE]

Arayan mevlasını da belasını da buluyor bulur
    son günler de en çok yabancı satışı olan hisselerden diye kararlı olamadım.
    birde ağır abi oluşu var tabi, sabaha tavan olur mu fikri oluşmuyor.

5. ayen buralarda makul fiyatlarda.
    maximum
    3.50 lere değebilir.
    Son düzenleme : koçari; 11-06-2021 saat: 14:25.

6. Piyasa Değeri(TL)1.623.271.023 Özsermaye(TL)*39.076.724 Sermaye(TL)14.276.790 Net Kar(TL)12.635.260

aklı evveller
    bu firmanın piyasa değerine bakıp
    x hissede bu kadar neden olmasın diyorlar
    bu firma geçen sen sadece 87 milyon ciro yapmış

hani ucuz mu traktör diyoruz ya!

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Piyasa Değeri(TL)1.623.271.023 Özsermaye(TL)*39.076.724 Sermaye(TL)14.276.790 Net Kar(TL)12.635.260

aklı evveller
    bu firmanın piyasa değerine bakıp
    x hissede bu kadar neden olmasın diyorlar
    bu firma geçen sen sadece 87 milyon ciro yapmış

hani ucuz mu traktör diyoruz ya!
    kötü örnek örnek değildir lafını işine geldiğindemi kullanıyorsun sadece

Sayfa 448/531 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız