Sayfa 494/531 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1. Muhabbetiniz bol olsun

Arada ugrada senlede olsun.

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Gedzadaki çoğu Ahmet Mehmet trade etmiyor zaten.
    Al yat şeklinde birçoğu.
    Ayrıca hala aynı noktadayım baskı falan yok piyasa gedzaya doydu. Alıp yukarı sürecek güç yok.

Kafasını kaldiracakken hiç 50-100-200 bin lot gördün mü abi?

Düşerken 3-5 bin lotla düşüyor.

Gedzada bankof robotu at koşturuyor
    İş o robotu yukarı yönde sürmekte

Her düşüşte baskı var demeleri teknik olarak eksikliklerini gösteriyor.
    Senle 52 den dönüşünde de 45.7 ilk zirvesinin dönüşünu de aşağı yukarı dipleri bulduk. Baskı değil teknik düzeltme ve göstergeler belirledi.

Sürecek güç yok abi şuan ky doldu herşeyiyle aldı adamlar yukarı sürülmesi için yağmur dualarına çıktılar artık.
    2 haftada 26 bin lot mal vererek BofA robotunu yukarı doğru nasıl sürüyo vallahi helal olsun

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    gedza sayfada akıllı ol küçük ağa alırız anahtarını diyenler şimdide ağanın direksiyona geçmesini bekliyorlar
    uzun süredir buraya bakmamıştım..bu gün biraz sıkıntıdan buraya bir göz atayım dedim...göz atarken de bu yorumu gördüm...gedzaya ilk geldiğimizde piyasanın tersine hareket ettiğinde küçük ağanın anahtarlarını kayıp edeceğini söylemiştim...geldiğimiz bu günde küçük ağa gedzaya baskı kuracağım derken ellerindeki hisselerden oldu mu olmadı mı ?? onun mallarının hepsini piyasa ve norveç fonu topladı mı toplamadı mı ?? küçük ağa şöför koltuğundan indi mi inmedi mi ??

ha ben gel tekrardan şöför koltuğuna bin dememem tahtadaki ve topikteki sert ortamı yumuşatmak için vede gedza yatırımcısının zarar görmemesi için yaptığım bir çağrıydı...bunu iyi niyet ile yaptım ve ilk barış adımını da ben attım...(ama ne yazık ki hiç bir cevap alamadım )..eski makinistimiz eski mallarını alıp tekrardan koltuğa oturmaya kalksa zaten hisse 60-70 aralığında bir yerde olur...buna ben de inanmıyorum o da...

ha o çağrıyı yapmam demek gedza hissesi ve yatırımcısı eski makiniste muhtaç olduğumuz anlamına gelmiyor..bunu zaten hiç bir zaman da demedim...yorumlarımın arasında böyle bir cümle hiç bir zaman geçmedi...geçmiş ise gösterirseniz sevinirim..

eski küçük ağanın gedzada işi bitti...gedzada posası çıktı..artık gedzayı ne çıkartabilir nede indirebilir....küçük ağa küçük düşünmesinin cezasını çekiyor...bir keko uğruna tüm evini barkını yaktı... o sadece plastik kart gibi hisselerde cirit atabilir...ıstrc de süt dökmüş kedi gibi bekliyor..gedzada ise kasabın önünde çiğeri izleyen kedi gibi izliyor...

bu piyasada kral temel analiz ve bu temel analize inanıp güvenmiş yatırımcılardır...NOKTA
    Son düzenleme : keko; 17-07-2021 saat: 10:37.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Zaman zaman gedza sayfasina ugruyorum. Sadece elliot41 ve kazanckapisi ortaklarimin yazdiklarini kayda deger buluyorum. Gerisi bizim gecen sene yazdiklarimizin surekli tekrari,onu bunu tehdit ve gaz vermeden ibaret. Son zamanlarda birde kartallar dadandi, yuksekten ucuyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Zaman zaman gedza sayfasina ugruyorum. Sadece elliot41 ve kazanckapisi ortaklarimin yazdiklarini kayda deger buluyorum. Gerisi bizim gecen sene yazdiklarimizin surekli tekrari,onu bunu tehdit ve gaz vermeden ibaret. Son zamanlarda birde kartallar dadandi, yuksekten ucuyorlar.
    o iki dostumuza ben de çok değer veriyorum...onlarla da zaten aynı fikirdeyim...sizin de görüşlerinize değer vermek istiyorum ama ne yazık ki henüz böyle bir paylaşımınızı göremedim..ne teknik anlamda nede temel anlamda...bakın topiğe yeni giren yarımada dostumuzun da görüşlerine çok değer veriyorum...bence onun düşüncelerini de dikkate almak gerek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik Tesisi'nde 18 Temmuz 2020'de başlayan inşaat çalışmaları plan dahilinde ilerliyor. Tesisin 2022 yılı sonunda seri üretime hazır hale gelmesi öngörülüyor.
    https://www.haberler.com/togg-tarih-...268679-haberi/

kurban bayramınız mübarek olsun.

Sayfa 494/531 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •