Sayfa 52/531 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Sayın koçari ile ilgili olarak sayın selimtogrol'un bir yorumu vardı komşu başlıkta "Sevgili koçari de bu sitedeki en iyi temel analiz yapan kaliteli insanlardan biri, aklında olanı pat diye söylediği için açıkçası insanlara tuhaf geliyor. Ne demişler her yiğidin bir yoğurt yiyişi var."

Katılıyorum.

Sayın koçari'nin borsacı kimliğini keşfettiğimden beri, izliyorum. Kendi kriterlerine göre önemli gördüğü pek çok hisseyi paylaştı bu başlıkta ve bir önceki başlıkta.
    Temel analizde tartışmasız usta olduğu ama biraz tezcanlı oldu, onu tanıyan herkesin malumu.
    Aceleciliğinin kaybettirdiklerini açıkça itiraf ettiği de.
    Başlığa tesadüfen uğrayanların ya da bilinçli olarak olumsuz yazanların dediklerini anlıyorum da, tanıyıp, karakterini bilenlerin dediklerine anlam vermekte zorlanıyorum.
    Son düzenleme : alyel; 09-02-2021 saat: 20:30.
    "Hareket etmeyen, zincirlerini fark edemez." Roza Luxemburg

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    O gonderi benimdi ve soyle diyordu. Burasi prkme sayfasina donmus. Herkese bol kazanç. Bunun neresinde suclama var? Sadece prkme kinusulur olmus demekti. Xxxuktan nem kapma kocariiiii.
    Sizin yazdığınız ile ilgisi yok sanırım abi kitapçı abimi tanımayan biri üzdü bugün sanırım ama kafaya takmaya değmez bilen biliyor sayın abimin niyetini

Prkme için söylenecek şeyleri teknikçi ustalarımız söylemeli, temel olarak ben söyleyeceklerimi baştan söyledim.

Bir orta yolu bulmak lazım! gerekli görüldüğünde paylaşım elbet yapılmalı sayın T/A bunu zaten kıvamında yapıyor, başlığında ve buradaki paylaşımlarından biliyoruz.

Galiba şimdiye kadar dünkü suçlama gibi bir suçlamayla karşılamadığım için biraz fevri hareket ettim! Selim bey'in koyduğu teşhisi tescilledim.

affediniz lütfen.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Prkme için söylenecek şeyleri teknikçi ustalarımız söylemeli, temel olarak ben söyleyeceklerimi baştan söyledim.

Bir orta yolu bulmak lazım! gerekli görüldüğünde paylaşım elbet yapılmalı sayın T/A bunu zaten kıvamında yapıyor, başlığında ve buradaki paylaşımlarından biliyoruz.
    Eksik olmayın, yeri geldiğinde dikkatimi çeken bir durum olursa elbette buradan da paylaşırım...

Sizden başka kimse yazmazsa zaten tuhaf bir durum olur...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Eksik olmayın, yeri geldiğinde dikkatimi çeken bir durum olursa elbette buradan da paylaşırım...

Sizden başka kimse yazmazsa zaten tuhaf bir durum olur...
    Haklısınız

Başlığın adı, Moderatörün uygun gördüğü şekilde Seans&Geyik Odası.
    Öncesinde sadece "Geyik Odası" iken seansla yani hisselerle ilgili olarak da konuşabilecek bir başlık olarak dizayn edilmiş ve ilgili bölüme yine moderatör tarafından taşınmıştır.
    Hisse net de başlık sahibi yoktur ama başlığı açan ya da başlık ile özdeşleşenler vardır.
    Bu başlık, dileyen herkes paylaşım yaptığı halde -ki doğrusu bu, her başlık herkese açıktır- sayın koçari ile özdeşleşmiştir.
    Dolayısıyla, -hem yazılı hem işaret dilinde" (" ") tırnak içinde - sayın koçari'nin takip ettiği hisselerin sıkça yazılmasında anlaşılmayacak bir durum yoktur.
    Başka hisseler yazıldı da, "olmaz" mı denilmiştir
    Yine niye yazdığımı bilmediğim gönderilerden biri
    "Hareket etmeyen, zincirlerini fark edemez." Roza Luxemburg

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    galiba şimdiye kadar dünkü suçlama gibi bir suçlamayla karşılamadığım için biraz fevri hareket ettim! selim bey'in koyduğu teşhisi tescilledim.

affediniz lütfen.
    karşılaşmadım dedimsede daha kimseler tanımıyorken ilk anele başlığında yazmaya başladığımda bayağı bi kavgalarımız oldu, o kavga ettiğim kişilerle sonradan çok iyi ilişkiler kurduk.
    Sonra kayboldular.

Sayfa 52/531 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •