Sayfa 469/531 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

sonunda bizimde dünya çapında bir markamız oldu,darısı TOGG un başına

Türk savunma sanayisi adeta destan yazıyor. Özellikle SİHA'lar ile dünyanın gözünü kendisine çeviren Türkiye, yerli ve milli silahlarına her geçen gün yeni birini eklerken Macaristan'dan flaş bir açıklama geldi. Ankara Büyükelçisi Matis, sadece İHA ve SİHA'larla ilgilenmediklerini, diğer ürünlere de ilişkin satın alma seçeneğini düşündüklerini ifade etti.
    https://www.takvim.com.tr/ekonomi/20...unlere-talibiz

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bu haberde bu hafa turizm hisselerine hareket getirir herhalde.

Son dakika: Koronavirüs vakalarının yüksek olması nedeniyle Türkiye'ye uçuşları 21 Haziran'a kadar kısıtlayan Rusya, tüm uçuşların 22 Haziran itibarıyla tekrar başlatılması kararı aldı.
    https://www.haberler.com/son-dakika-...210225-haberi/
    Endeksi inşallah risksiz bölgeye taşır bu haber.
    Zira çok baskı yaptı.
    Rusya da bunu koz olarak sürekli demokles kılıcı gibi sallayıp durdu.

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Endeksi inşallah risksiz bölgeye taşır bu haber.
    Zira çok baskı yaptı.
    Rusya da bunu koz olarak sürekli demokles kılıcı gibi sallayıp durdu.
    şu an rusyanın başında öyle bir nato belası varki, diğer taraftan bizimlede papaz olmak hiç işine gelmez.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ben bu kadar ince ruhlu değilim fakat çocukluğumda ve gençliğimde okuyabilmek için para kazanmaya çalıştığım istanbulun her köşesinde bişeyler öğrendim tabii. siz üstünüze alınmayın mesaj yerine ulaşacaktır.

dötüyle inatlaşan altına mıçarmış...
    Banamiydi bu mesaj abi.Gerci üstüme alınmadım ama.

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Banamiydi bu mesaj abi.Gerci üstüme alınmadım ama.
    o mesaj akıllıdır,fiber güdümlü başlık taktım hedefi şaşırmaz. üstüne almadıysan sana gelmemiştir

Haftaniz hayirli olsun.herkese bol kazanclar.

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    sadece
    medwigle ilgili gönderini okumuştum
    kardeşliğiniz hayırlı uğurlu olsun
    başka her ne yazdıysan sana cevap vermeyecem
    bakmayacamda
    beni bilen bilir
    gerektiğinde bi orduya cevabım vardır
    sana cevap vermeye gerek görmüyorum
    tekrar
    medwig le kardeşliğiniz hayırlı olsun.
    Yazılanları yeni okuyabildim ve tabii ki hiç şaşırmadım beklediğim kişi beni yanıltmadı , yakınında olan onu savunan insanlara bile böyle şeyler yazılmaya başladıysa vay ki ne var ..

Simdi medwig ile kardeşliğiniz hayırlı olsun demişsiniz , ben bir kardeş aramıyorum eminim ki sn kuluçka’da aramıyordur lafın gelişi konuşma esnasinda yazılır , kaldı ki laf ettiğiniz sn kuluçka beni çok eleştirmiştir yeri gelince sizide savunan sözler etmiştir ama görüyorum ki gelinen sonuç kötü .. Hep diyorum biraz kendinizi eleştirin biraz hatayı kendinizde arayın diye .. Hep siz haklısınız diger herkes haksız .. Herneyse geçte olsa durumun aydınlanmasına sevindim .

Temel analiziniz maalesef çok hatalı elma ile armutu aynı kefeye koyup onun değeri çok bunun değeri az , öz sermayesi böyle vs vs şeklinde yorumlar yaptınız teknik analiz hiç yok oradan buradan okuduğunuz ile paylasınlar yaptınız , hadi kendiniz olsa neyse ama bunu analiz yapabilen biri gibi burada yazmaya başladınız , daha önce böyle yazıları olmayan siz bir anda hisse analizine başladınız .. hep söyledim yine söylüyorum şayet yaptığınız paylaşımlardan kendinize hisse aldıysanız çok ciddi zararınız var ki sn kulucka’da aynısını demiş zaten aklın yolu bir . Daha vahimi sizi dinleyip alan varsa onlarinda canı yandı .. Tabii ki bu işin içinde olan insanlar sizin paylaşımlarınızı okuduğunda asla islem yapmaz ama inanıp islem yapanlar okuduysa ciddi zarardalar.. Maalesef yanlış yönlendirmeleriniz oldu ve sizi uyardım dinlemediniz .. Her neyse umarım bundan sonra insanları hataya düşürecek paylaşımlar yapmazsınız , yeni başlık açmışsınız umarım hisse harici daha iyi becerebildiğiniz konulara geri dönersiniz .. Açıkçası bunlarida dikkate alacağınızı sanmam çünkü siz ben hep haklıyım derdindesiniz ..

Başlık kaldığı yerden umarın devam diger arkadaşlar umarın başlığı sürdürür . İyi günler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yazılanları yeni okuyabildim ve tabii ki hiç şaşırmadım beklediğim kişi beni yanıltmadı , yakınında olan onu savunan insanlara bile böyle şeyler yazılmaya başladıysa vay ki ne var ..

Simdi medwig ile kardeşliğiniz hayırlı olsun demişsiniz , ben bir kardeş aramıyorum eminim ki sn kuluçka’da aramıyordur lafın gelişi konuşma esnasinda yazılır , kaldı ki laf ettiğiniz sn kuluçka beni çok eleştirmiştir yeri gelince sizide savunan sözler etmiştir ama görüyorum ki gelinen sonuç kötü .. Hep diyorum biraz kendinizi eleştirin biraz hatayı kendinizde arayın diye .. Hep siz haklısınız diger herkes haksız .. Herneyse geçte olsa durumun aydınlanmasına sevindim .

Temel analiziniz maalesef çok hatalı elma ile armutu aynı kefeye koyup onun değeri çok bunun değeri az , öz sermayesi böyle vs vs şeklinde yorumlar yaptınız teknik analiz hiç yok oradan buradan okuduğunuz ile paylasınlar yaptınız , hadi kendiniz olsa neyse ama bunu analiz yapabilen biri gibi burada yazmaya başladınız , daha önce böyle yazıları olmayan siz bir anda hisse analizine başladınız .. hep söyledim yine söylüyorum şayet yaptığınız paylaşımlardan kendinize hisse aldıysanız çok ciddi zararınız var ki sn kulucka’da aynısını demiş zaten aklın yolu bir . Daha vahimi sizi dinleyip alan varsa onlarinda canı yandı .. Tabii ki bu işin içinde olan insanlar sizin paylaşımlarınızı okuduğunda asla islem yapmaz ama inanıp islem yapanlar okuduysa ciddi zarardalar.. Maalesef yanlış yönlendirmeleriniz oldu ve sizi uyardım dinlemediniz .. Her neyse umarım bundan sonra insanları hataya düşürecek paylaşımlar yapmazsınız , yeni başlık açmışsınız umarım hisse harici daha iyi becerebildiğiniz konulara geri dönersiniz .. Açıkçası bunlarida dikkate alacağınızı sanmam çünkü siz ben hep haklıyım derdindesiniz ..

Başlık kaldığı yerden umarın devam diger arkadaşlar umarın başlığı sürdürür . İyi günler
    biz devam ediyoruz sn.medwig. yinede sizi eleştirdiğim için hakkınızı helal edin,tekrar özür diliyorum.

Sayfa 469/531 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •