Sayfa 474/531 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

pkart sayfasını okuyorum bazen,arkadaşların hissenin yükselmesi için tek dayanağı,tahta toplu spec çok kolay yukarı sürer. başka bir done göremiyorum. takaslara baktığımda pkart da diğerde olan mal %33, gedzada bu değer %28. çok toplu denen tahta gedza kadar toplanamamış. son 3 haftada tahtada yaşanan iniş çıkışlarda %1,5 mal diğere geçmiş.birde thales şirketi satın almış cümleleri dolaşıyor fakat thales in pkart hiselerini almış olmasının nasıl bir katma değer sağlayacağından bahsedilmiyor. topikde yazıp arkadaşların moralini bozmak istemedim fakat sanki kötü kokular geliyor gibi. inşallah bekledikleri kazancı sağlarlar.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    rica ederim ne demek. şu an takaslarına baktığımda 11 milyon lot malın %42 si diğer olarak dağıtılmış. bu da toplu olmadığını gösteriyor. %30 üzerinde diğer olan tahtalarda mal toplama işi uzun sürer. bol şanslar.
    Üstad
    Şu ozbal - Erciyes
    Birleşmesi hakkında bilginiz varmı
    Diyelim elimizde 100 ozbal
    Var kaç Erciyes aliriz
    Erciyes de birleşecek sanırım
    İyi günler

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Üstad
    Şu ozbal - Erciyes
    Birleşmesi hakkında bilginiz varmı
    Diyelim elimizde 100 ozbal
    Var kaç Erciyes aliriz
    Erciyes de birleşecek sanırım
    İyi günler
    kusura bakma kardeşim, derin mevzular vakit lazım onları anlayabilmek için. işlemlerim var vaktim yok.işlem yaptığın kurumun brokerına sor onlar bilmek zorunda.tekrar özür.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    vurabilirler tabiikide benim hesabıma göre son 1 haftada, onların tarafından 42-38 arasında 50 bin lot mal dağıttılar,bizim taraftan bakarsan mallarını aldık. bu adamlar 200 bin lot daha vererek tahtayı 37 ye de getirebilirler fakat ben ve tavsiyemi dinleyen çevremdekiler uzun vadeciyiz,bize verdikleri malı geri alamayacaklar. kaba hesap 250 bin lotla 37 TL yaptılar diyelim. verdikleri 250 bin lotu kimden alacaklar? hangi ortalamayla alacaklar?hem fiyatı aşağı çekip hemde mal kaptırmamak kolay iş değil. piyasa gedza gibi temeli sağlam büyüyen kar eden şirketleri sever,her kurdukları baskıda mal kaptıracakardır. bunu göze alabileceklermi göreceğiz heleki 6 aylık bilanço beklentisi döneminde.
    tahmin ettiğim gibi oldu,risk alıpta aşağı basamadılar tahtayı. bir ara 41 altına sarkıttılar,pirana gibi gelen alıcıları gördüler anında sürdüler tahtayı yukarı. ICBC baba 43 de satışa gelmeyeydi muhtemelen günün zirvesinden kapatacaktık. yinede böyLe bir günde süper kapanış oldu. çok fazla KY 34jose34 gibi düşünüp günü kırmızı kapatacağına inandı,bir kısmı yolda kaldı bir kısmı sattığı yerİn üzerinden geri aldı. emin adımlarla hedefe doğru ilerliyoruz. GEDZA MUTLULUKTUR...

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tahmin ettiğim gibi oldu,risk alıpta aşağı basamadılar tahtayı. bir ara 41 altına sarkıttılar,pirana gibi gelen alıcıları gördüler anında sürdüler tahtayı yukarı. ICBC baba 43 de satışa gelmeyeydi muhtemelen günün zirvesinden kapatacaktık. yinede böyLe bir günde süper kapanış oldu. çok fazla KY 34jose34 gibi düşünüp günü kırmızı kapatacağına inandı,bir kısmı yolda kaldı bir kısmı sattığı yerİn üzerinden geri aldı. emin adımlarla hedefe doğru ilerliyoruz. GEDZA MUTLULUKTUR...
    Hahahaha abi tahtayı bugün izlemedim ama biliyorsun kaç gündür sadece günde bir kaç kez fiyata bakıp kapatıyorum.

Gedza da biliyorsun bugün tek lot işlem yapmadım döneceği noktayı bilmeme rağmen.
    Ama sana dün dediğim yerden döndü bugün güzel trade imkanı verdi.
    Şimdilik aramızda kalsın nasıl o noktaları belirlediğimiz

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    kusura bakma kardeşim, derin mevzular vakit lazım onları anlayabilmek için. işlemlerim var vaktim yok.işlem yaptığın kurumun brokerına sor onlar bilmek zorunda.tekrar özür.
    Üstad iyi akşamlar
    Sizden ricam şu ozbal
    Takasina bakarmisiniz birde birleşmede Rüçhan olurmu
    Bedelli olmadığı halde Rüçhan
    Pazarı açık deneme amacli.girdim
    Bakalım ne olacak
    İyi geceler

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Üstad iyi akşamlar
    Sizden ricam şu ozbal
    Takasina bakarmisiniz birde birleşmede Rüçhan olurmu
    Bedelli olmadığı halde Rüçhan
    Pazarı açık deneme amacli.girdim
    Bakalım ne olacak
    İyi geceler
    dostum,ben öyle ulema yada akil adam falan değilim. ciğerine kadar bildiğim 30-40 şirket vardır,onları bile aklımda zor tutuyorum. içinde ne olduğunu bilmediğim deliğe kim ne söylerse söylesin elimi sokmam sende sokma. sorduğun sorular için geriye doğru bir sürü haber okuyup araştırma yapmak lazım,böyle bir vaktim yok. ama haziranda muazzam dik tırmanmış. bilançoda bişey yok,PDD ucuz değil. bu çıkış öyle rüçhanla falan olacak iş değil. unutmamak lazım,her dik yokuşun dik inişi olur. ters yakalanırsan senelerce kurtulamazsın. selametle.

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Hahahaha abi tahtayı bugün izlemedim ama biliyorsun kaç gündür sadece günde bir kaç kez fiyata bakıp kapatıyorum.

Gedza da biliyorsun bugün tek lot işlem yapmadım döneceği noktayı bilmeme rağmen.
    Ama sana dün dediğim yerden döndü bugün güzel trade imkanı verdi.
    Şimdilik aramızda kalsın nasıl o noktaları belirlediğimiz
    gün boyu eksi kapatacak diye başımın etini yiyosun, düşen borsada %4 yapınca %6 dan düştü diyosun. acıyorum Gedzaya.seni memnun etmek kolay iş değil

Sayfa 474/531 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •