Sayfa 482/531 İlkİlk ... 382432472480481482483484492 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Şükür bugün kovide karşı cephaneyide yuklendik.3.doz tamam
    ben 3.doz için turkovac ı beklemeyi düşünüyorum. damarlarımda 1 dozda olsa yerli aşı dolaşsın istiyorum. ne demiş paşa: Beni Türk hekimlerine emanet edin.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    ben 3.doz için turkovac ı beklemeyi düşünüyorum. damarlarımda 1 dozda olsa yerli aşı dolaşsın istiyorum. ne demiş paşa: Beni Türk hekimlerine emanet edin.
    Tam kokteyl olacak desene

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Tam kokteyl olacak desene
    2 sino 1 turko olacak. yarım pansiyon gibi. 1 sino 1 bio 1 turko olsaydı tam pansiyon olurdu.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    2 sino 1 turko olacak. yarım pansiyon gibi. 1 sino 1 bio 1 turko olsaydı tam pansiyon olurdu.
    :) hiç aşı olmayanlar bu şekilde yapabilir aslında.

Bugün aslan kralda yine malum şahıslar tahtada baskı kurdu, 42 lere indirebilmek için çok çaba harcadılar. karşılarında yine biz vardık. 44 lerde tutunamayacağımızı bildiğimiz için 42,80 lerde başladık desteklerimize. hafta sonunu memleketinde geçirmeye karar verdi,ptesi Allah kerim.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Bugün aslan kralda yine malum şahıslar tahtada baskı kurdu, 42 lere indirebilmek için çok çaba harcadılar. karşılarında yine biz vardık. 44 lerde tutunamayacağımızı bildiğimiz için 42,80 lerde başladık desteklerimize. hafta sonunu memleketinde geçirmeye karar verdi,ptesi Allah kerim.
    QNB gedzada satışa geçti,sattıkça pkart aldı. bunun mallarınıda dolaşımdan çekmiş olduk. birileri pkart pazarlıyor,umarım oradaki arkadaşların canları yanmazda istedikleri rakamları görürler. hiçbir temel veriye dayanmayan yükseliş,Allah kolaylık versin. pkart sayfasında gedza ile karşılaştırma yapılmaya çalışılmış. sikletler farklı,kendi sikletlerinde bir hisse bulmalarını öneririrm,mesela tmpol.
    pkart ile kıyas Aslan kral için zuldür.
    GEDZA MUTLULUKTUR.

birileri pkart sayfasında kehanette bulunmuş. gedza 46 dan bölünüp 23 olduğunda pkartta aynı rakamda olacakmış. bende kehanetimi yazayım o zaman:
    gedza 28-30 arasına bölündüğünde pkartın olabileceği en iyi rakam 16 dır. hiçbir reel/temel rasyosu olmadan çıkan hisseler aynı hızla çakılırlar. para bir yere kadar götürür,sonra eline mal verecek adam aranır.

TİM Başkanı İsmail Gülle, "Haziran rakamı, ihracatımızda bir dönüm noktası olma niteliğindedir. İhracatımız, aylık, çeyreklik, 6 aylık ve yıllık ihracat rekorlarını kırarak son 12 ayda 200 milyar dolar sınırına dayandı" dedi.
    https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/h...irina-dayandik

Sayfa 482/531 İlkİlk ... 382432472480481482483484492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •