Sayfa 472/531 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    demedin demeyin,kocaeli sınırına dayandık.
    Manisa sınırı güzel olurdu

2. Hatta Manisa Maraş arası Gapi doldurur diye bekliyoruz

Alıntı Originally Posted by 34jose34 Yazıyı Oku
    Manisa sınırı güzel olurdu
    hafta içinde inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Hissettirmeden hirpalamadan ufak ufak her gun aldim. 1 haftada portfoyu olusturdum. Kalan az barutuda sabah erkenden hallederim.
    Son 40 dakika sen mi takla attırdın bizimkine ?

Son 40 dakika sen mi takla attırdın bizimkine ?
    biliyosun 12 yıllık evlatlığım arsanları sattıktan sonra 1 haftadır 39 TL üzerinden ve altından çaktırmadan gedza topluyorum. ben alıyorum onlar veriyo güzel sevişiyorduk. gedza zaten patlamaya hazır bomba gibiydi sadece fitili ateşledik. aportta bekleyen herkes pirana gibi daldı tahtaya. hisseyi 39 altında tutmaya çalışan iş yat. bile mallarını 40 üzerinden almaya başladı. zaten meyilliydi tahta.

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    biliyosun 12 yıllık evlatlığım arsanları sattıktan sonra 1 haftadır 39 TL üzerinden ve altından çaktırmadan gedza topluyorum. ben alıyorum onlar veriyo güzel sevişiyorduk. gedza zaten patlamaya hazır bomba gibiydi sadece fitili ateşledik. aportta bekleyen herkes pirana gibi daldı tahtaya. hisseyi 39 altında tutmaya çalışan iş yat. bile mallarını 40 üzerinden almaya başladı. zaten meyilliydi tahta.
    Yarın kafamıza vurmasinlar abi uzun zaman sonra yeşil olduk hevesimiz kursagimizda kalmasın

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bakalım gedzada nereye kadar yetecek gücümüz. gelecek her türlü takviyeye destek atacağız artık. bugün 15.20 de verdiğimz start ile 39 dan 41 e taşıdık. Yarın Allah kerim.
    Üstad
    Şu eplas,a da bir el atsan

Yarın kafamıza vurmasinlar abi uzun zaman sonra yeşil olduk hevesimiz kursagimizda kalmasın
    vurabilirler tabiikide benim hesabıma göre son 1 haftada, onların tarafından 42-38 arasında 50 bin lot mal dağıttılar,bizim taraftan bakarsan mallarını aldık. bu adamlar 200 bin lot daha vererek tahtayı 37 ye de getirebilirler fakat ben ve tavsiyemi dinleyen çevremdekiler uzun vadeciyiz,bize verdikleri malı geri alamayacaklar. kaba hesap 250 bin lotla 37 TL yaptılar diyelim. verdikleri 250 bin lotu kimden alacaklar? hangi ortalamayla alacaklar?hem fiyatı aşağı çekip hemde mal kaptırmamak kolay iş değil. piyasa gedza gibi temeli sağlam büyüyen kar eden şirketleri sever,her kurdukları baskıda mal kaptıracakardır. bunu göze alabileceklermi göreceğiz heleki 6 aylık bilanço beklentisi döneminde.

Sayfa 472/531 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •