Sayfa 46/531 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    uzatmasan iyi edersin.
    Hayırdır tehdit mi ediyorsun

2.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    Kendi düşen ağlamasın. Tavan yapmış yolu açık hisseyi satıp, hafta sonu burada defalarca pazarlanan prkme yi alırsan daha beklersin.
    O hisseyi , %70 kar ettiğim ve kısa bir zamanda ( 1 ayda ) , çok pirimlendiği için satmıştım. Ayrıca , Prkme yi kimseden etkilenmeyip , temel verileri çok güzel olduğu için almıştım....... Zaman , kimin haklı çıkacağını gösterecektir. Hisse 10 TL. yi geçtiğinde , burada bizleri tebrik edip , siz haklıymışsınız , ben yanılmışım demezseniz , çok ayıp edersiniz.

3. Doğruları yazmak birilerine batmış, batarsa batsın hiç umrumda olmaz, kimse kimseyi yönlerdirmesin suç işlemesin karşılığını mutlaka görür.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    O hisseyi , %70 kar ettiğim ve çok pirimlendiği için satmıştım. Ayrıca , hisseyi kimseden etkilenmeyip , temel verileri çok güzel olduğu için almıştım. Zaman , kimin haklı çıkacağını gösterecektir. Hisse 10 TL. yi geçtiğinde , burada bizleri tebrik edip , siz haklıymışsınız , ben yanılmışım demezseniz , çok ayıp edersiniz.
    Hisseyi satıp hayıflanan sensin banane 10 lira olmuş 1 lira olmuş

Bu mesajı göremiyorsunuz çünkü maf79 adlı üye sizin ret listenizde yer alıyor.

.................................................. ................................

lütfen yazdıklarını alıntı yapmayın arkadaşlar, görmek istemiyorum
    muhatap olmaya değmez.

7. Hafta sonu yazılanlar tamamen hisse pazarlamak içindi burayı okuyan binlerce kişi vardır 1 kişi bile etkilenip hisse almış ve bugün zararına satmışsa bunun vebali burada hisse pazarlayanlardır.

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Bu mesajı göremiyorsunuz çünkü maf79 adlı üye sizin ret listenizde yer alıyor.

.................................................. ................................
    Çok güldüm kendi çalıp kendi oynamış, seni ben değil SPK muhatap alacaktır.

Sayfa 46/531 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •