Special Days Image
Sayfa 496/531 İlkİlk ... 396446486494495496497498506 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Yeni mutasyon ortalığı tarumar edecek sanki
    Yapma yav. Desene kisitlamalar geri gelirse yine bize husran. Fakat haklisin galiba toplum olarak cok gevsedik.

Kurban Bayramı 'mız kutlu olsun...

Sevdiklerinizle ve sevenlerinizle birlikte nice sağlık ve mutluluk dolu bayramlar dilerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Değerli başlık sakinleri , sizin , ailenizin ve sevdiklerinizin kurban bayramı mübarek olsun . Daha nice güzel bayramlara erişmek dileğiyle .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kurban bayramımız kutlu olsun

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    Yapma yav. Desene kisitlamalar geri gelirse yine bize husran. Fakat haklisin galiba toplum olarak cok gevsedik.
    Uzun tatil donemleri sona erdi,borsanin şaha kalkmamasi icin hicbir sebep yok. Kullanabilecekleri tek arguman covid, bizde millet olarak bu argumani kullanmalari icin yardimci olduk. Bakalim agalarin tatil sonrasi planlari ne olacak. Allah herkese hakettigini versin inşallah.

Yapılan sondaj çalışmaları kapsamında Türkiye'de altın, uranyum, bakır, linyit ve titanyum yatakları ortaya çıkarıldı. Son 5 yılda 292 ton altın keşfedilirken, bulunan uranyum miktarı da üçe katlandı. Nadir bulunan toprak elementlerinin keşfinin stratejik olarak önemli olduğu belirtildi.
    https://www.haberler.com/son-yillard...282158-haberi/

İmalat sanayisi genelinde kapasite kullanım oranı (KKO), temmuzda bir önceki aya göre 0,1 puan artarak yüzde 76,7 seviyesine yükseldi.
    https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/h...rklar-hizlandi

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    2.ceyrekde 14m.ustu kar bekliyorum.
    zaman daraldı Aslan Kral. bu arada 40 altından portföyümüzü %15 daha büyüttüğün için sağolasın.

Sayfa 496/531 İlkİlk ... 396446486494495496497498506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •