Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Niye bıraktın. İyi trade ediyordun. Başarılı buluyordum seni.

Ben bu hafta çok düzgün bakamadım. Bir arada baktım 165500 lerde sonra baktım 161500.
    Arada ne oldu bilmiyorum. Pasta teb 2-3 gündür alıyor.
    En son çuvalladım üçgün önceydi

1608 şort ve 9.69 yonca şort tu
    bu poz. patlattılar

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Stop olmasak nick gidiyordu o zaman başkan ne dersin

Ulan adama bak her gün 20 20 yiyor bundan olmaz diyen bizi okumayı keserdi iyi mi

Anlık yazmak gerçekten tehlikeli.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstçe yazdıktan sonra hiçbir tehlikesi yok. Serdar'ın hisse net'te yazdığı zamanlardan biliyorum. Bir poza girer, yazar, sonuç neyse artı veya eksi, çekinmeden şu kadar puan kar, ya da şu kadar puan zarar diye yazardı. Eski sistemde 5-6 bin puanlık zararları çekinmeden yazardı. Saatlik sistemle mi oynuyor diye çok düşündüm o zamanlar. Pozunu ve kar zararını yazması ona bir şey kaybettirmedi. Bu konuda çekincesi olmayan bir diğer arkadaş ta Sn Bear_Bull'dur. Hatta karlı pozisyonlarından çok zarardaki pozisyonlarını yazdığına da şahidim.
    Burada prim yapma derdi olmayan herkes açıkça pozunu yazabilir. Kimi de bununla uğraşacak zamanım yok der yazmaz. Kâr da onundur, zarar da.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adamlar almış eline tebeşiri bugün şurdan şuraya kadar çizerek müşteriyi oraya yığıştıralım sonra kolay diye plan yapıyorlar herkes bunun peşinden koşuyor. yaa onu yazanda çizende kendisi be kardeşim piyasanın gördüğünü o görmüyormu sanki.. biraz mantıklı düşünmek lazım. herşey adamın elinde. aha bugün grafiğini kontrol ettim sabahtan direncini kırmış. ne olduda sattılar? kar satışı değilmi? ne güzelde isim bulmuşlar maşşallah çokta yakışmış...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. superonline sizce kaç paradan halka arz olur ?

uzun zamandır ilk defa düzgün bir halka arz geliyor.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    adamlar almış eline tebeşiri bugün şurdan şuraya kadar çizerek müşteriyi oraya yığıştıralım sonra kolay diye plan yapıyorlar herkes bunun peşinden koşuyor. yaa onu yazanda çizende kendisi be kardeşim piyasanın gördüğünü o görmüyormu sanki.. biraz mantıklı düşünmek lazım. herşey adamın elinde. aha bugün grafiğini kontrol ettim sabahtan direncini kırmış. ne olduda sattılar? kar satışı değilmi? ne güzelde isim bulmuşlar maşşallah çokta yakışmış...
    Genel Cerrah olan ve borsadan uzak duran bir abimiz ile borsa-göstergeler hakkında konuşuyorduk. Göstergelerin büyük paranın izi olduğunu, doğru yorumlanır ise büyük paradan düşen kırıntıların küçük yatırımcıya yeteceğini anlatmaya çalışıyordum.
    Biliyor musun dedi, bir cerrah hikayesi vardır, anlatmaya başladı.

Doğu'da bir kasabada, acile, yaralı bir hasta getirmişler. Hasta yakını, ameliyata girecek doktor ile konuşurken belinden tabancayı çıkarmış, "Doktor, hastayı yaşatamazsan, kurşunu yersin" demiş. Doktor hasta yakınına bakmış, hikaye bu ya, niye ve neden hastanede taşıyor ise, o da belinden silahı çıkarıp masaya koymuş. "Ulan" demiş, "ameliyathaneden çıktığımda hastanın yaşayıp yaşamayacağını sen mi bilirsin, ben mi bilirim, bu durumda kurşunu kim yer".

Sonuç mu, ikna olmadı tabi ki

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Genel Cerrah olan ve borsadan uzak duran bir abimiz ile borsa-göstergeler hakkında konuşuyorduk. Göstergelerin büyük paranın izi olduğunu, doğru yorumlanır ise büyük paradan düşen kırıntıların küçük yatırımcıya yeteceğini anlatmaya çalışıyordum.
    Biliyor musun dedi, bir cerrah hikayesi vardır, anlatmaya başladı.

Doğu'da bir kasabada, acile, yaralı bir hasta getirmişler. Hasta yakını, ameliyata girecek doktor ile konuşurken belinden tabancayı çıkarmış, "Doktor, hastayı yaşatamazsan, kurşunu yersin" demiş. Doktor hasta yakınına bakmış, hikaye bu ya, niye ve neden hastanede taşıyor ise, o da belinden silahı çıkarıp masaya koymuş. "Ulan" demiş, "ameliyathaneden çıktığımda hastanın yaşayıp yaşamayacağını sen mi bilirsin, ben mi bilirim, bu durumda kurşunu kim yer".

Sonuç mu, ikna olmadı tabi ki

kendi düşen ağlamaz... benim net olarak düşüncem burdan para çıkmaz!!
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Reis, nedense hiç inanmıyorum bıraktığına..
    Bu eroin gibi bir meret, tedavisiz bırakamazsın. Moralin bozulur, masadan kalkarsın ama bir süre sonra, nerede kalmıştık diye, masaya geri oturursun.
    Biraz dinlenecem manif abi,bu arada başlığı bi ayu açmış
    genelde ayu açarsa yukarı, boğa açarsa aşağı oluyor, piyasayı dışardan izliycem bi süre
    pala aşağı mı yukarı mı bi karar versin bakalım duruma göre belki tekrar sahalara dönerim.
    Bu pala varya tam iplisss

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dürüstçe yazdıktan sonra hiçbir tehlikesi yok. Serdar'ın hisse net'te yazdığı zamanlardan biliyorum. Bir poza girer, yazar, sonuç neyse artı veya eksi, çekinmeden şu kadar puan kar, ya da şu kadar puan zarar diye yazardı. Eski sistemde 5-6 bin puanlık zararları çekinmeden yazardı. Saatlik sistemle mi oynuyor diye çok düşündüm o zamanlar. Pozunu ve kar zararını yazması ona bir şey kaybettirmedi. Bu konuda çekincesi olmayan bir diğer arkadaş ta Sn Bear_Bull'dur. Hatta karlı pozisyonlarından çok zarardaki pozisyonlarını yazdığına da şahidim.
    Burada prim yapma derdi olmayan herkes açıkça pozunu yazabilir. Kimi de bununla uğraşacak zamanım yok der yazmaz. Kâr da onundur, zarar da.

sayın jas ..
    Aralık vadeli şort ....kontrat
    şubat vade long... kontrat ....
    Açmanın ne gibi faydası ve dez avantajı var...?bilgi mahiyetinde anlatır mısınız...yada bu yaptığınızı anlatan video var mı...?
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •