Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Resmen o neydi kız düşüşü, güzel bastı ama mesela geceye bu düşüşün hatırına cort mu kalsak yoksa hiç bir şey yok gibi lonk mu olsak falan düşündüm, en iyisi flat fileto filet

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Asla gece seansında poz açmamak lazım.
    Ne zaman poz açsam gece, tersine 2-3bin puan yiyorum. Göz ucuyla, Rıza babaya bakıp, arada ekrana göz gezdiriyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Viopta kaldiracsiz, düşük kaldıraç, yüksek kaldıraç diye bir şey yok. Kaldıraç sabit.

1 adet oyna teminat 1 milyon olsun fark etmez. Kaldıraç yine sabit.

Yeri gelmişken flat diye kavram da yok. Spot tl long o.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Viopta kaldiracsiz, düşük kaldıraç, yüksek kaldıraç diye bir şey yok. Kaldıraç sabit.

1 adet oyna teminat 1 milyon olsun fark etmez. Kaldıraç yine sabit.

Yeri gelmişken flat diye kavram da yok. Spot tl long o.
    16000 lira teminatlı hesapta 1 kontrat açınca ve viopta %1 terste kalınca ana paramızın %1 i yani 160 TL gidiyor.
    16000 liralık spot hissede de durum aynı.
    Yani kaldıraç yok. Nerede sabit kaldıraç var şimdi.
    Pozisyon büyüklüğü toplam teminatı aşmayan hiçbir üründe kaldıraçlı kar zarar söz konusu değildir. Taban yesen ne olur 1 kontrat patlar. Teminatın %10u uçar max. %90 hala sende. Kaldı ki viop endeks tarihinde bile taban yemedi

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Cuma akşam ikilemi.. Bir ihtiyaç olduğu kesin
    + bari zardan düşseydik denilen bir gün. Pandemi de var şu olayı haftasonu 2- 3 saate daha yapsalar win win

YTD
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Resmen o neydi kız düşüşü, güzel bastı ama mesela geceye bu düşüşün hatırına cort mu kalsak yoksa hiç bir şey yok gibi lonk mu olsak falan düşündüm, en iyisi flat fileto filet

paçasından sıkıntı akan bir oyuna ısrarla devam edilmesini ben çok kazanmak istekten kaynaklandığını anlıyorum ama gerçekten çok sakat bir oyun. bende grafiğe göre takip ediyorum ama grafikten başka tutunulacak tek bir tane yaprak bile yok. yukarı gidiyor görüntüsü vererek veya aşağı gidiyor görüntüsü vererek müşteriyi kafese topladıktan sonra çok rahat bir şekilde terse yatırabilir. ben şahsen dışardan gördüğüm kadarı ile bu oyunda sonuç olarak kazançlı çıkmanın mümkün olamayacağı kanaatine vardım...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Resmen o neydi kız düşüşü, güzel bastı ama mesela geceye bu düşüşün hatırına cort mu kalsak yoksa hiç bir şey yok gibi lonk mu olsak falan düşündüm, en iyisi flat fileto filet

İşyat spotta aldı
    Vadelide sattı

İşyata göre vadeli eksi gap yapacak

Spot açıldıktan sonra artıya dönecek

Gel de inan/ma. !?!?!!??!?!!

8.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Aylardır tek short poz açmadım. Mesajlarıma baksaydın işkembeden sallamaman gerektigini görürdün. Ve evet batmayacağım. Kaldıraca karşıyım. Forumda dalaşmadığın kimse kalmadı sıra bana sataşmakta sanırım. Seni mutlu edemeyeceğim için üzgünüm bu açıdan

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    senin psilojik sorunların var galibi. son 7-8 aydır 3-5 yazı yazmışlıgım var buraya. sen kimsin ne kadar değerin varki benim gözümde sana saracağım. daha emir nasıl verilir bilmiyorsun gelmissin burda laf yapıyosun

Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •